Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti partnerrel vagy anélkül...

Ti partnerrel vagy anélkül szerettek jobban edzeni? Miért?

Figyelt kérdés

Szimplán kíváncsi vagyok mások véleményére, ki hogyan. Én 99%-ban egyedül edzem, bár néha sokkal jobban örülnék, ha valakivel együtt edzenék, fekvenyomásnál stb jó is lenne, ráadásul egy kis társaság is.

Ti szerettek partnerrel edzeni, vagy nem? Inkább hátráltat, vagy nagyban jelent előnyt?

Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 8. 16:54
 1/7 dirtboy ***** válasza:

ha lenne valami hardcore partnerem az jó lenne,de olyan akit nekem kell noszogtatni olyan nem kéne.

akkor inkább egyedül.

egyébként szeretek egyedül edzeni nem zavar hogy egyedül szoktam.

2012. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is egyedül edzek , szerencsére én szinte mindenkit ismerek a teremben , igy a fekvenyomás nem okoz gondot
2012. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is egyedül, a jó az hogy így zenét hallgathatok és nem kell semmi másra koncentrálnom, kivéve ha sokan vannak és folyton foglalt minden, és egy rohadt padra kell fél órát várnom :D a segítség nekem is jól jönne néha, + talán egy kis motiváció, de beszélgetni edzés közben nem igazán szeretek, meg hát nincs is normális ember a közelben.. úgyhogy marad ez.
2012. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mikor kezdtem ezt az egészet akkor első hónapba jöttek osztálytársaim is aztán egy hónap után feladták jó volt mert már jártak előtte is így a nagyon alap dolgokat elleshettem tőlük :) meg jó volt adott egy kis bátorságot. 1 hónap alatt kiismertem magam :) aztán már 2 hónapja egyedül járok tökre megszoktam lemegyek van egy két ember akivel néha beszélgetek meg mindenki nagyon rendes segítőkészek :) meg akkor hallgatok zenét mikor akarok, de azért jól jönne egy társ akivel 2 sorozat közt beszélhetnék, pl biztos van olyan gyakorlat amikor nem szabályosan csinálom akkor jó lenne ha vki szólna héjj egyenesebb legyen az a hát, meg hát fekve nyomásnál is jól jönne :D de végül is megtudom oldani egyedül is


19/L

2012. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi bajom nem nincs ha egyedül kell eddzenem megmondom őszinté én úgy jobban szerettem idáig akikkel tudtam volna nem vették komolyan de találtam 1 normális eddző partnert aki komolyan veszi
2012. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább egyedül edzek. Volt már hogy jöttek velem, de úgysem ugyanazzal az intenzitással edzünk, amikor minden menne pörgősen. Hanem elkezdik jártatni a szájukat akkor már kizökkensz, ááá nem jó az. Inkább egyedül és tökéletesen be tudod osztani a pihenéseket is a sorozatok között nem arra kell várni hogy mikor fejezi már be a másik a mondókáját.
2012. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 oyeacch ***** válasza:

Most tesómmal edzünk, és annyiból jobb, hogy erőgyakorlatokban hergel, és jobban megy, de időben nem olyan rövid az edzés, ezt bánom. Meg persze guggolásnál, fekvenyomásnál ott van mögöttem.


Egyedül jobban szeretek, de ezt is meg lehet szokni, és jól összehozni.

2012. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!