Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? 18 éves...

Tudnátok segíteni? 18 éves lány vagyok kis túlsúllyal szeretnék fogyni.

Figyelt kérdés

177 cm vagyok és 77-79 kg.


Mindenfélét szoktam enni, 1x eszem a suli menzán, 2 szendvicset kapok suliba és még itthon szoktam néha enni valamit.

Pl. a szendvicset miből kéne csinálni? Az segít ha teljes kiőrlésű kenyér + valami felvágottat tudtok ajánlani bele?


Van itthon taposógépem, azon 1 órát szoktam edzeni (vagyis most kezdtem), az jó?


Meg tervezem, hogy jövőhéttől elkezdek krav-magára járni, de anélkül a taposás+rendes étrend (amiben segíthetnétek, de ne ilyen csirkemelles hány grammot kell enni étrend legyen mert arra nekem nincs időm, hogy mindig megcsináljam) hatásos lenne? 10 kg-t szeretnék leadni...


Köszönöm, ha segítetek!


2012. jan. 10. 21:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9. válaszoló


most pl. amit te leírtál az jó. köszi

2012. jan. 11. 17:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy el tudod dönteni, mi a jó, akkor miért tetted fel itt a kérdést? Sokkal haladóbb gondolkodásmódra van szükséged.
2012. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!