Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szervezet mennyi idő alatt...

A szervezet mennyi idő alatt kezdi lebontani az izmokat edzés nélkül?

Figyelt kérdés
Pl attól függetlenül, hogy valakinek milyen izomzata van( testépítői, szálkás, testsúlyos edzésel elért)
2012. jan. 11. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
inkább azzal foglalkozz, hogy az agyad kezdte lebontani a szervezeted
2012. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25-30 alatt nem nagyon bontja, csak ha éhezel.

30 fölött egyre gyorsuló ütemben, pár héten belül

2012. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan, de a kor valóban mindenképpen számít, lehet hogy úgy ahogy előttem írták. simán reális.


viszont szerintem fiatalabb korban is szép lassan, de megszabadul a nem használt nagy izomtömegtől a test, bár ez ilyen hónapos folyamat lesz nyilván (míg elkezd észrevehetően csökkenni). egy gyors összeesés lehet, ha a glikogén raktárak is csökkennek. de ez mondjuk semmi komoly.

2012. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elsőnek: Az agyam teljesítményével semmi baj, megvan az érettségim, most Technikusi képzésen vagyok.

Amúgy egy sérülés miatt 3 hónapig kímélnem kell magam.

2012. jan. 11. 17:31
 5/5 Linkoln ***** válasza:
Ha a szervezet megkapja az izomzat eltartásához szükséges energiát, és fehérjét, nem fog ilyen korban leépülni.
2012. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!