Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175/75 25 éves srác vagyok....

175/75 25 éves srác vagyok. Elkezdtem futógépen edzeni, mégpedig úgy hogy 1 perc intenzív futás,2 perc gyaloglás és kb 50 percen keresztül?

Figyelt kérdés
Szeretnék mellette sulyzózni is hogy izmot ne veszítsek, viszont növelni sem szeretném inkább szálkásabban kinézni. Mit tegyek? Mennyi súllyal érdemes edzeni? Próbáltam 3 kilós súllyal is gyakorlatokat csinálni, viszont utána eléggé szarul voltam és a vérnyomásom is 142/75 körül volt, hányingerem is volt.
2012. jan. 11. 18:16
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nyugi nem fogsz szálkásító étrend mellett izmot is építeni.

annyival csináld amennyivel szabályosan megy.

2012. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Futás és súlyzós edzés tökéletes, de a legfontosabb a szálkásító étrend, minden más csak kiegészítés. A legnagyobb súllyal eddz, amelyikkel bírod nehezen, de szabályosan az adott gyakorlatot, érezni fogod. Edzés előtt mennyivel és mit ettél? 1 - másfél órával előtte menjen egy fehérje + ch-s étkezés (husi + rizs + zöldség pl.), utána rögtön tejsavó + dextróz, utána a szilárd kaja.
2012. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dilisnyuszi, egyetértek azzal, amit írtál csak kiegészítem, hogy a szálkásításnál nem kell dextróz az edzés utáni turmixba, max. az első pár hétben, de akkor is kevesebb mint tömegelésnél. Utána ha van rá lóvé, akkor mehet bele glutamin, ha nincs, akkor csak a protein.:)
2012. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, igaz
2012. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom a tanácsokat:)
2012. jan. 12. 09:28
 6/6 legion ***** válasza:
Felnőtt férfi vagy,minek neked futógép?Edzzél tüdőre,szívre,férfias állóképességre!Az nem látszik a tükörben,de egy nap majd egy férfit látsz a tükörben visszanézni magadra!
2013. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!