Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire lehet horgászni ilyenkor...

Cpt.Krisz kérdése:

Mire lehet horgászni ilyenkor a tiszán?

Figyelt kérdés
A hétvégére kibéreltünk egy házat Tokajban a Tisza parton, és szeretném kihasználni az alkalmat egy kis horgászásra. Azonbon a Tiszán eddig még nem volt szerencsém pecázni. Megmondanátok, hogy milyen helyeken érdemes, és mivel kell ilyenkor (fenekezés, pergetés stb.)A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jan. 12. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem a Tiszán horgászok de ilyenkor szerintem pergetni lehet csukára, süllőre és esetleg sügérre. Nagyon sokan mondják hogy ilyenkor is lehet jól pontyot keszeget fogni de én ilyen időszakba még sohase tudtam fogni sajnos :/ De azért sok szerencsét!
2012. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már Tokajnál vagy akkor érdemesebb szerintem a Bodrogot megpróbálni, és pergetni. Jászokat is lehet szépen fogni kicsi műcsalival meg csuka is beugorhat.
2012. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!