Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kondizás tényleg tönkreteszi...

A kondizás tényleg tönkreteszi az ízületeket és "merev" lesz az ember tőle?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 17:08
 1/2 dirtboy ***** válasza:

ha szarul van végre hajtva a gyakorlat akkor igen kinyírja az ember ízületét de ez nem csak a súlyzózásnál igaz,más sportnál is tönkremehet az ízület.

a merevségről meg annyit hogy ha nem nyújt az ember edzés után és felszed jó pár kiló izmot akkor tényleg kicsit merevebb lesz az átlagtól de nyújtással meg felelő bemelegítéssel nem lesz merev senki.

2012. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már jó ideje sportolok, kondiztam is, most Street Workoutozok, és arra jöttem rá, hogy minden sport amit végeztem eddig nagyon terheli az ízületeket.(még az sw is, pedig abban nincs súly)


Az ízületekre nagyon, (DE NAGYON) oda kell figyelni. Bemelegítésnek kardió is legyen, plusz körzések, a végén pedig nyújtások.

2014. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!