Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt vettem észre magamon,...

Azt vettem észre magamon, hogy minnél többet edzek, annál jobban vékonyodik a karom, szélességre is, vastagságra is, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mitől lehetne pontosan az ellentétét csinálni?
2012. jan. 13. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Edzel mindenre, vagy csak kar? Van étrended?
2012. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen az étrended edzés után?
2012. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
(meg előtte)
2012. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
túl sok edzés, regeneráció hiánya, elégtelen tápanyagbevitel
2012. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előtte minek kell nézni az étrendet? Én úgy tudtam hogy edzés utáni étrend kell figyelembe venni!
2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Edzek: Hétfő:Bicepsz,alkar,váll + vádli(1 széria 24+20+20+20+16)

Kedd: Tricepsz,Mell még be akarom vezetni a hátat is + 1 széria vádli.

Szerda: Vádli,comb,has.

Csütörtök:Előröl: bicepsz,alkar,váll...

Vasárnap: szabad


Azt eszek,ami van itthon,de tervezek 100%whey proteint is .Ha tehetem, sokszor rátottát eszek edzés után.Ja és itthon edzek,kézisűlyzókkal. Nyártól megyek konditerembe,most nem igen van időm rá,egy éve csinálom kb.

2012. jan. 13. 19:39
 7/13 A kérdező kommentje:
+ minden nap 4km bicajozás,és elég gyengének érzem magam mostanába,hamar kifáradok.
2012. jan. 13. 19:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Bicajozás alól kiveszem a szombatot meg a vasárnapot,szóval csak hétköznap.
2012. jan. 13. 19:43
 9/13 anonim ***** válasza:

19:38, most akkor szerinted 1 nap csak az edzés után evett kaja számít, vagy mit mondasz?


Kérdező, 100% túledzés, mindent heti 2x edzel, azt is szarul. 1 héten elég 3-4 edzés, de az legyen tisztességes, és legyenek szünetek a napok között, pl. hétfő, szerda, péntek, szombat.


A felosztás szerintem így jobb lenne:


1. bicepsz - váll

2. mell - tricepsz

3. hát

4. láb


Alkart, vádlit és hasat tehetsz akárhova.


Miért bringázol? Mármint csinálhatod, csak szerintem ne naponta, így amúgy is sokkal többet kell majd zabálnod, ha pótolni akarod az elégetett kalóriákat. Egyébként a legfontosabb a tömegnövelő étrend, de olvass inkább: [link]


Ez a nincs időm meg szánalmas kifogás, majd ha akarni fogod, mész.

2012. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Suliba bringázok minden nap,ingázok,úgyhogy reggel 7re megyek a buszhoz,és délután 4:40-re vagyok itthon,szerinted a tanulás mellett lenne időm még a gyúrás mellett is? Egyébként az edzéstervet a bodybuildelről szedtem.
2012. jan. 13. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!