Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legális vagy illegális?

Legális vagy illegális?

Figyelt kérdés
A Stanazolol tablettás változata illegális, vagy legális? Nem vagyok képbe ilyen dolgokba, mert nem szedtem sose ilyeneket, meg nem is szeretnék, csak annyi helyen látom most már, és van ahol azt írják, hogy illegális, van ahol pedig még magyar címre is lehet rendelni interneten... Elég furcsa. Vagy a használata az nem illegális, csak a vele folytatott kereskedelem?? Valaki világosítson fel.

2012. jan. 13. 19:44
 1/3 escrogar ***** válasza:
Mindenhogyan illegális.
2012. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így tudom, de ahhoz képest elég bátran reklámozzák, meg több oldalon is lehet rendelni... Azért is kérdeztem rá. Amúgy köszi a választ.
2012. jan. 13. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

GreenTea


A stanazolol szteroid, tehát illegális. Tablettásan és ampullásan is. Aki olyan hülye, hogy danabol.org szintű oldalakról rendel az csak csinálja. Azt már nem kell pluszba büntetni, mert az Isten megbüntette rendesen.

2012. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!