Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasz, rövidtávfutás,...

Fekvőtámasz, rövidtávfutás, felülés, húzódzkodás szerintetek hatékony izomnövelés terén? És ha igen mennyit kéne csinálnom belőle a fejlődés érdekében? 15F

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezek nudlit érnek
2010. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD
2010. okt. 21. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
A húzódzkodás jó, bár nem tudom mit értesz ez alatt. A futás meg nem értem hogy jön ide, az egy zsírégető edzés. A fejlődés érdekében építs edzőtermet, vagy konditerembe járj, más megoldás nincsen.
2010. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A fekvőtámasz nálam annyit ért régen h megcsináltam egy csomót naponta aztán 50kilót bírtam felemelni 2szer, annyi volt a haszna hogy állóképességem megnőtt szóval izomnövelésre nagyon gyenge mód kivéve ha nehezíted, húzódzkodás meg csinálj meg 8x6 szériákat minimum ha kibírod egyáltalán , a bicepsz,tricepsz,váll,láb stb pedig kimarad vagy mi?
2010. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mr K válasza:
100%

jaja ha keményen csinálod nem napi 2 húzódzkodás meg 2 fekvőtámasz..

ti meg azt sem tudjátok mit beszéltek, még h nem ér semmit izomnövelés terén, ti elvagytok halva agyilag, kérdezzetek meg előtte egy olyat aki csinálja, én meg tudom miröl beszélek

a kérdezőnek fekvőt kombinálhatod súllyal meg lábda felteszed valamire vagy egy lábbal

2010. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Futás helyett inkább csinálj kitöréseket, felülés helyett hasprést, és iktass be tolódzkodást. De folyamatosan nehezíts. Pl. vegyél fel egy táskát amibe súlyokat pakolsz. Fekvőtámaszt pedig úgy csináld, hogy a tenyereid teljesen egymás mellett legyenek, mert így a tricepszedet erősíti, míg a széles tartás a mellizmot, viszont arra ott a tolódzkodás. A súlyokat úgy használd, hogy max. 10-15 ismétlést bírj sorozatonként. Sok sikert!
2010. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

,,Á, nem ér az semmit!''- Mondjátok, ti kondipatkányok!

Csak a Street Workout-osok is azokkal edzenek.

A húzódzkodás kiváló gyakorlat, nehezítsd súlyokkal, vegyél fel egy hátizsákot, és azt pakold meg!

Fekvőtámasznál ugyanígy, tanuld meg a Fegyencedzés szerint az 1kezes változatokat, vagy a simát nehezítsd: ültess fel valakit a hátadra. És végezd teljes mozgástartományban, szóval ne csak húzódzkodsz egyet, és 10 cm-et lemész, hanem majdnem nyújtott legyen a kezed (majdnem nyújtott=ne akaszd ki a könyököd!).

2013. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!