Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabad-e ezeket egyszerre...

Szabad-e ezeket egyszerre szedni:fehérje, tömegnövelő, zsírégető, energizáló, karnitin, glutamin, aminosav, tesztoszteron termelés fokozók, vitaminok és ásványi anyagok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 19:20
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Ezt mind egyszerre akarod szedni? Mert akkor vannak bajok a fejben rendesen... Ha nem, akkor igazán pontosíthatnád a kérdést.
2012. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szabad, csak semmi értelme. :)
2012. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

szabad csak értelme nincs

az külön tetszik hogy glutamin,aminosav

mintha a glutamin nem aminosav lenne.


olvass még egy kicsit mert ebből semmi jó nem fog kisülni.

amit ezekre szánnál pénz inkább add fel postán és küld el nekem majd én tudom hogy mit kell rajta vásárolni.

2012. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zakathol ***** válasza:
A fehérje pedig aminosavakból épül fel :D
2012. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

add nekem mindet!

Amúgy ha nőni akarsz akkor a tömegnővelő megy reggel-edzés után 1-1 adag! Fehérje a napfolyamán elosztva alvás előt mindenképp legyen én még a tömcsibe edzés utánra is tennék egy kis + fehérjét.. Vitamin..stb mehet reggel! Tesztó akkor szükséges ha legalább 20 fölött vagy jócskán.. Glutamin Reggel-edzéselőtt-edzésalatt-edzés után,, elosztva aminosav alat nemtudom mire gondolsz mert az lehet glutamin,bcaa stbb stb stbb.. Én folyékony aminót használok edzés közbe!

2012. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

Killerol

a tesztó fokozó nem 20 hanem 30 fölött,a többihez inkább nem fűzök hozzá semmit.

2012. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!