Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj futás közben a lábam?

Miért fáj futás közben a lábam?

Figyelt kérdés
Régen rendszeresen futottam, de hosszab időre abbahagytam. Most újrakezdtem, és 4-5 perc futás után mindkét sípcsontom nagyon fáj, nem is bírok tovább futni. Ez miért van?
2012. jan. 19. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :-O Talán a hideg, vagy rossz cipő? Nagyon remélem hogy valaki tud erre válaszolni mert megvadulok már tőle:D
2012. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trollol válasza:
Lehet, hogy a vitaminhiány, vagy az intenzív bemelegítés hiánya. Egyél sok vitamint, és még melegíts be intenzíven 5-10 között! A legjobbakat!:)
2012. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trollol válasza:
Ja, és persze ne az aszfalton fussál, mert az rongálja az ízületeket!
2012. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TrükkösBélabá válasza:
Bemelegítés és egy jó sportkrém segíthet. Lassú kocogással kezdd és ne fuss minden nap hogy regenerálódj.Ha túlerőlteted csonthártya gyulladásod is lehet, nekem már volt ,olyan mintha eltört volna a sípcsontod . :)
2012. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csonthártyagyulladásnak hangzik, sok mindent nem tudsz vele csinálni, gyulladás csökkentő kenőcs meg pihentetés és nagyon fokozatos terhelés, de szívni fogsz vele, mert ha tovább terheled iszonyatos fájdalmakban lesz rászed
2012. jan. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ismerős érzés, nekem már a gyaloglástól is oylan, mintha flexel vágnák a lábam.
2012. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!