Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez túlerőltetés,...

Szerintetek ez túlerőltetés, vagy egy durva izomláz?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy a szombati edzés felénél egyszerűen kimet az erő mindkét karomból. Valahogy még befejeztem az edzést, de átöltözni már alig tudtam, mert alig tudtam használni, egyszerűen nem mozgott és eléggé zsibbadt. Aztán a délután folyamán valamennyire helyreállt, bár erőt továbbra sem tudtam kifejteni. Aztán vasárnap reggel arra ébredtem, hogy barmira fáj mindkét karom könyöktől vállig, a lapockáim meg a mellizmom. A fájdalom izomlázszerű, de sokkal erősebb, és eléggé összehúzza az izmaimat. Például a könyökömet nem tudom kiegyenesíteni. A mai napon meg rosszabb, mint tegnap volt. Bár ha bemozgatom valamennyivel jobb. Szerintetek ez egy izomláz vagy valami más? És mit kéne vele csinálnom? Csak mert például alig tudok öltözni.

2012. jan. 23. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ez egy kemény túl erőltetés , a leírtak szerint , lehet ez nem csak izomláz , én orvoshoz fordulnék
2012. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ORVOS!!
2012. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
máskor ne verd a kukidat ilyen keményen...
2012. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos 2 hete kezdtem eddzeni ,nekem is pokoli izomlázam alakult ki :)

A sportáskát alig tudtam felrakni a vállamra és a kabátot is csak nehezen adtam fel magamra :))


Aztán ez volt 3-4 napig és azóta is eddzek szépen is minden jó,már nincs sehol soha fájdalom :))

2012. jan. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
velem is ez volt, néhány hete kezdtem el keményen, minden nap atlétizálni, az első nap után nagyon erős izomlázam volt, de aztán minden edzés után másnap egyre csak enyhébb lett. Én azt ajánlom, hogy eddz tovább!
2012. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!