Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek edzeni?

Szerintetek elmenjek edzeni?

Figyelt kérdés
Kedden voltam edzeni, másnapra nagyon nagy izomlázam lett, ez főként karnál, lábnál. Tegnap nem voltam, a karomnál már elég jól elmúlt, de a lábam még mindig fáj. Ha felakarok állni a combom hátsó része nagyon kezd fájni, emiatt nem tudom rendesen kinyújtani sem. Ha úgy jó 5 percig mozgatom már megy a járás, de elég sántikálva. Szóval így mennyek edzeni vagy várjam meg míg el nem múlik?
2012. jan. 26. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha súlyzós edzésről van szó, akkor arra ne eddzél, ahol még erős izomlázad van, tehát ne lábazz ma.

Kicsit több infó kellene, hogy mióta edzel, heti hányszor jársz.

2012. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez konditermi edzés? Ha igen menj nyugodtan csak ne lábra edz mondjuk ott van még a Mell, hát és váll amit meg lehet edzeni
2012. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyáron edzettem, de azt abba kellet hagynom, és most kezdtem el újból. A kérdésben említett nap volt az első kondinapom nyár óta.
2012. jan. 26. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ma azokra edzél amit az előző is írt. Ha nyáron edzettél utoljára akkor kellene jövőhéttől egy hónapig egy ilyesmi átmozgató edzést csinálni: [link]

Utána mehetne osztott edzés.

2012. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan, bemelegítéssel mozgasd át magad rendesen, aztán mehet a bicepsz-hát, vagy a hasazás, de össze kéne raknod hogy melyik edzésnapon mire edzel. Mivel kezdő vagy heti 3nap bőven elég lesz, mondjuk 1. nap bicepsz-mell 2.nap tricepsz-has 3.nap váll-hát-láb. Étrendre , vitamin és folyadékbevitelre is figyelj oda, anélkül nem fogsz fejlődni.
2012. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mr.flash azzal egyetértek, hogy elég 3 napos edzés, csak ne vedd kötözködésnek, de 3. nap így elég húzós lenne, a 2. nap meg csak tricó ez így nem jó felosztás szerintem.

A lábnak külön nap kellene, tehát inkább 1. mell-kar, 2. láb, 3. hát-váll felosztás jobb lenne, vagy 1.mell-váll, 2.láb, 3. hát-kar.

De mindenképpen legyen pár hét átmozgató edzés és csak utána ez az osztott.

2012. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! Edzéstervet már állítottak össze nekem. Igaz az 4 napos. Valamint abban is szerepel a fekvenyomás, hyperhajlító, hasprés meg ilyenek amik a body oldalon szerepeltek. De akkor 2 hétig csinálom ezeket az alapgyakorlatokat, melyek be lettek linkelve, aztán megyek rá az edzéstervemre. Kérdésem még, hogy mennyi idő után múlik majd el az izomlázam? Mert még mindig nagyon érzem.
2012. jan. 26. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Montez, igazad van , ez az én kezdő edzéstervem volt, csak azt ugye elfelejtettem megemlíteni hogy én versenyszerűen kosaraztam előtte 5évig, úgyhogy asszimmetrikus lett az izomzatom. :D
2012. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, okés :)
2012. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!