Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a fegyencedzés?

Mi az a fegyencedzés?

Figyelt kérdés
Régóta elakarok kezdeni valamit edzeni, hogy jó kondiban legyek, mert nagyon vékony és "gyenge" is vagyok...sajnos, és nem tudok mit kitalálni, kettlebelleztem sokáig, de abbahagytam, a tél beköszöntével és valamit szeretnék edzeni, mert ez így nem mehet tovább...15/f
2012. jan. 26. 17:17
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

saját test súlyos edzésből áll a fegyencedzés,nagydarab nem leszel tőle de viszonylag erős lehetsz

le töltheted netről.

2012. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A tél miben akadályozza a kettlebelezést? a könyvet meg töltsd le valahonnan.
2012. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

dirtboy: Hm köszönöm, ez jó, nem szeretnék nagydarab lenni, csak legyen rajtam izom.

Neutronlovag: Ezt nem úgy értettem, hanem viszonyitva.Csak úgy abbahagytam.Ez éppen akkor volt mikor elkezdődött a tél.

2012. jan. 26. 17:31
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

beírtam a google-ba hogy fegyencedzés, és még élek!!!


Ki hitte volna...

2012. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Én nyáron kezdtem el, sokkal izmosabb nem lettem /60 kg voltam, most kb. 65/ de anno fekve 40 kilóba alig nyomtam bele, most meg a 70 elég simán megy, szóval kb erre számíts

18F

2012. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ja meg még annyit h a gyakorlatok jók, de az edzésterv hülyeség, ezen a téren inkább a Meztelen harcost javaslom.
2012. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4/6: Hm...akkor írd be te bunkó paraszt, hogy mennyire voltam kíváncsi a válaszodra, ha nem ad ki semmit akkor láss csodát.

5/6: Az egy szép teljesítmény, köszönöm kommented, hát mostmár ezek után kicsit nagyobb kedvet kaptam ehhez.

6/6: Értem, te így látod, ennek is utána járok.

2012. jan. 28. 11:28
 8/13 anonim ***** válasza:
3%

bla bla bla bla bla okostojás.


Csak a kis nyominger kancsók bunkóparasztoznak neten... A férfiak a másik szemébe mondják a kritikát.

2012. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7. Nem is teljesen értem, hogyha olyan nagy férfi vagy egy nálad fiatalabbnak, mért szólsz be. Tudom, nem egy szép komment a kommentedre, de mostmár így átgondolva, csak egy kis erőfitoktatás lehet ez...vagy mégsem? Vagy bántanak a nálad keményebbek vagy mi a gondod,panaszod? Élőben gyúrsz meg minden mégis lenéznek, a roidos állatok? Vagy, ha ilyen a humorod, akkor megis érdemled.
2012. jan. 29. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

inkább súlyzókkal eddz, a fegyencedzéstől elég nehezen izmosodsz és ahhoz is egy kicsit erősnek kell lenni hogy el tudd végezni az alapgyakorlatokat, és nagyon sok idő kell hozzá.

mellesleg télleg beírhattad volna a googleba azt h fegyencedzés, egyszerűbbb lett volna :D

és elég fura hogy az utsó kommentedben keménykedsz, pedig le is írtad hogy vékony, gyenge vagy :D

2012. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!