Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Paul "Coach" Wade-ról fegyenc...

Paul "Coach" Wade-ról fegyenc edzés videó?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán róla valami videó ahogy ezeket a gyakorlatokat végzi vagy valami, mert én nem találtam róla semmit, a könyvben a képeken nem tudom, hogy ő van e?

Szép gyakorlatok vannak ebben a fegyenc edzésben meg minden..konditermi súlyzós edzést végzek, szerepelnek olyan gyakorlatok is az edzéstervemben, mint a tolódzkodás, húzódzkodás +súllyal. Tudom a fegyenc edzés és a testépítés messze van egymástól. Nem tetszik a könyvben, hogy lejáratja a testépítést..joggal háborodnak fel ezen a testépítők, amit én látok az, hogy itt megint előjön a pénz.. Attól függetlenül jó gyakorlatok vannak benne ERŐNÖVELÉSRE és egy bizonyos izomtömeg építésére, és ezek a gyakorlatok látványosak is lehetnek. Valószínű megpróbálom valahogy ötvözni a testépítéssel, hogy képes legyen megcsinálni ezeket a látványos gyakorlatokat. Aztán itt van még az, hogy a testépítés tönkreteszi az ízületeket amit ír, nyilván vannak olyan gyakorlatok amik nem tesznek jót egy adott ízületnek és érdemes kerülni is őket gondolok itt pl a nyak mögött nyomásra, mondjuk én vízszintes padon nem is nyomok fekve, mert nem jó a vállamnak. Nem emlékszem, hogy a táplálkozásról írt volna valamit, gondolom a börtönben nincs 5 fogásos kaja. Gondolom nemcsak én vagyok ezen a véleményen.


2012. jan. 29. 18:13
 1/6 dirtboy ***** válasza:
amennyire én tudom egy nem létező személy,egy kitalált valaki a könyvet pedig többen írták nem egy ember.
2012. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok mindenben egyetértek Veled, de szerintem nem akarta lejáratni a testépítést, csak kellett egy kis marketing fogás az eladás miatt, mert ezzel sok ember (aki nem edz semmit) tud azonosulni, hogy a testépítés csak "felfúj", nem is igazi izmok stb.

Az a jó, ahogy Te is csinálod, ötvözni kell a kettőt.:)

2012. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Valóban nem létező személy. A gyakorlatokat pár sportszakember rakta össze a rizsát meg valószínűleg pár marketinges. Magyarul egyenlőre csak az első rész jelent meg, a második április-májusban várható tudtommal egy két újabb erőgyakorlattal, ízületi mobilitás és egészség növelő gyakorlattal, talán néhány sornyi étkezéssel és már a súlyzók sem pokolból való eszköznek lesznek titulálva. Ennyit hallatom eddig a második részről.
2012. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

minden sport hosszú távon túl nagy terhelést ró az ízületekre. és a harcművészetek is, bizonyos munkák.. minden.

ilyenekkel bárki tud vagdalkozni. és valóban, nem ír kajálásról. de minthogy a funkcionális erő elég enyhén az étkezés függvénye (amíg nem halsz éhen) így pl. a Meztelen harcosban sem étkezési trükköket fogsz kapni.

pedig pl. egy kreatin kúra konkrétan dob az erő szinten (maximális izomfeszülés által kifejtett erőn).


de ez más dolog, nem erről a részről szól egyik könyv sem a kettő közül.

2012. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Van egyáltalán róla valami videó ahogy ezeket a gyakorlatokat végzi vagy valami, mert én nem találtam róla semmit"


Én se. Valószínűleg nem létező személy DE azt meg kell hagyni hogy nagyon hasznos dolgokat írt le benne (valaki) például hogy az ízületeknek sokkal több idő kell a fejlődésre mint az izmoknak (a fegyencedzés pedig fokozatosan szoktatja hozzá az ízületeket a terheléshez - csak ész kell ahhoz hogy visszafogd magad és ne növeld az ismétlésszámokat túl gyorsan). És hát a testépítők közül sokan nem véletlenül szenvednek ízületi fájdalmaktól.

Aki pedig emiatt a "beetetés" miatt akarná kidobni a könyvet (vagy meg se venni) az rosszul teszi. Az ókori olimpikonok/katonák/gladiátorok például szerintetek hogy edzettek mikor azt se tudták akkoriban mi az a konditerem? Hát saját testsúllyal.


"a könyvben a képeken nem tudom, hogy ő van e? "


Nem ő van a könyvbeli képeken se, de a könyv végén írja hogy ki volt a modell.


"Nem emlékszem, hogy a táplálkozásról írt volna valamit"


Állítólag a Fegyencedzés 2 cím könyvben fog írni erről.

2012. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Youtube-on vannak videók a helyes kivitelezésről. Bár nem értem, mit nem lehet érteni a képek alapján :) A fickó, aki a gyakorlatokat bemutatja egy bizonyos Jim Bathurst, akinek egy blogja is van Beast Skills néven. Érdekes azt is megnézni. A CC2-ben már inkább visszafogottan nyilatkozik a testépítőkről, mintha a könyv stílusa is egy picit más lenne, bár lehet azért van, mert az elsőt magyarul, a másodikat angolul olvastam. A táplálkozásról nem véletlen, hogy nem írtak, több pénz folyik be, ha több részben adják ki a tudásukat. Bár ha sérelmezed a testépítők leszólását, akkor azt a részt majd ne olvasd el, mert kígyót-békát fogsz kiabálni, hogy mégis miért merészel olyanokat leírni. Egyébként én sem hiszem, hogy létező ember lenne Paul Wade, ennek ellenére jól visszaadták a szerkesztők a börtönt megjárt ember gondolkodását szerintem.
2012. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!