Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zumba vd-t ajánlanátok...

Milyen zumba vd-t ajánlanátok kezdőknek? Valami könnyebb kellene és amin ó zenék vannak. Kismamák zumbázhatnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem dvd-t. Bocsi
2012. jan. 30. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:

már ne haragudj hogy nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de most frankón megkérdezted, hogy a leglazább mozgást csinálhatja-e valaki? kismamák?

sétálással is így vagy?


komolyan, úgy beszélnek az emberek a seggriszálásról, mintha a mai kor legmodernebb, nagy terhelésű edzése lenne! ez szörnyű!

2012. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már meg ne haragudj, de te magadnál vagy?????

Ki beszél itt a sétáról? Tudsz mondatokat értelmezni? Tudsz válaszolni a kérdésre? Akkor...????

Mi bajo a kérdésemmel, illetve velem? Szerinted én egy lusta disznó vagyok aki 2 lépést nem bír menni? Idióta...

2012. jan. 30. 17:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Kismamák zumbázhatnak?
2012. febr. 8. 17:37
 5/6 akoska1 válasza:
50%

komolyan ennyire nem esik le???

te most itt csak szórakozol, kérlek valld be. szinte könyörgöm..

a zumba NEM edzés. nem olyan, amit egy állapotos nő ne csinálhatna. nem különb a délutáni sétánál, a reggeli felkelésnél, világos? igy már válasz a kérdésedre? vagy részletezzem még??


itt van kedves barátom Ákos fiókjából gépelek, ő szereti a küzdősportokat. küzdősportot NE csináljon előrehaladott állapotos nő, mert egy részt intenziv, más részt megüthetik a hasát..

de a zumba az nem speciális edzés, nem fenyeget a túledzés veszélyeivel, nem kell vigyázni nehogy túlzumbázza valaki az izmait.. nem hiszem el hogy ez nem volt egyértelmű az 1. hozzászólásból.

pi.csát bármilyen állapotban lehet riszálni, ahogy sétálni is elmehetsz. ÉRTHETŐŐ??

(köszi Ákos az iirást)


végezetül: tisztelettel Aczél.

2012. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Te bevetted már a nyugtatódat? Normális vagy?

Szerintem én feltettem egy kérdést...ennyi. Te mindenkinek így válaszolsz? Jó nagy paraszt vagy. Amúgy sem a te véleményedre vagyok kíváncsi.

2012. febr. 9. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!