Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbáljak szerencsét külföldön?

Próbáljak szerencsét külföldön?

Figyelt kérdés

Üdvözlök Minden Kedves Sporttársat!

Azért szeretném feltenni ezt a kérdést, mert hátha van valaki rajtam kívül ebben az országban, aki hasonló helyzetbe van, mint Én. Én testépítő vagyok.

Rájöttem, hogy ezt a sportot csak megfelelő anyagi háttér mellet lehet csinálni, hiszen a lakbér, internet és telefonszámla, stb. mellet, elég nehéz megfelelő mennyiségű és minőségű ételt, táplálékkiegészítőket, vitaminokat és kondibérletet fizetni. Sajna a mi kis hazánkban a mai körülmények mellet, a mostani munkabérekből ezt nagyon nehéz finanszírozni. Ezért úgy döntöttem, hogy megpróbálok külföldön szerencsét próbálni, hogy megteremthessem a megfelelő anyagi hátteret ehhez a csodálatos sporthoz. Kérem, ha valakinek van ötlete, véleménye, tapasztalata vagy bármilyen mondandója, hogy külföldön milyen lehet élni úgy, hogy testépítő akar lenni az ember, kérem válaszoljon.

Köszi!


2012. jan. 30. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
sok esetben tényleg jobb anyagi körülményeket lehet teremteni kint, és így nyilván többet lehet áldozni a sportra. hát, ez van..
2012. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

szerintem is jobban megvan az ember külföldön ha ezt a sportot űzi.

ha már befutott lennél akkor már már mindegy lenne az ország,lásd Molnár Péter esete a shejkel,nem tudom ismered e.

ha nem rendelkezel kellő tőkével hogy be indítsd magad akkor tényleg jobban jársz ha külföldön meg szeded magad kicsit.

2012. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!