Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb tömegnövelő?

Bodo10 kérdése:

Melyik a legjobb tömegnövelő?

Figyelt kérdés
testépítésre szeretném használni 16éves vagyok és 65kiló 70voltam és felszeretném minnél hamarabb magam hozni legalább 80ra ha tudtok segíteni megköszönném (és ha ez segít 2éve gyúrok)
2012. jan. 31. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:D Amúgy a JUMBO! :D
2012. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagyis szervezet válogatja, nincs olyan h legjobb (előző voltam)!
2012. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ki moderáltatta ki a Pa-dö-dőt :D :D?
2012. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

ez elég jó

2012. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "legjobb". Olyan tömegnövelőt válassz, ami leginkább passzol az étrendedhez, úgy értem hogy ha ch-ból hiányzik több, fehérjéből kevesebb, akkor érdemes egy magasabb ch tartalmú tömegnövelőt választani, viszont ha kell fehérjéből is viszonylag sok, illetve szénhidrátból is, akkor a 30% fehérjetartalmú tömegnövelők között nézelődj. Ezek már mind jó minőségűek, általában amiben sok a ch, kevés a fehérje, nagy része cukor. Szerintem legjobb a fehérje+szénhidrtát kombó, azaz magadnak megveszed külön a fehérjét, külön a szénhidrátot, így edzés után betudod lőni magadnak a pontos értékeket (1g/testsúlykg ch, 0,5g/testsúlykg fehérje) fehérjét pedig fogyaszthatod napközben is magába, ha szükséges.
2012. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Talán az ólom beültetés a legjobb...

A legjobb tömegnövelő a helyes étrend, mert ha tényleg rendben van, akkor nem kell tömegnövelőre költened.

2012. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Csak annyi hogy aki ma 20:14 kor írta ezt:


(1g/testsúlykg ch, 0,5g/testsúlykg fehérje)


ez alatt azt érted hogy testsúly kg/ o.5 gramm fehérje tömegeléskor ???

Tömegeléskor 1.5 gramm - 2 gramm / kg szal ha 65-70 kg a tömeged akkor napi 140 gramm fehérje a szénhidrátot meg nyugottan tolhatod, abból úgy is több kell hogy a fehérjét védje... csak ennyi

2012. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az edzés utáni turmixba kell annyi! Azaz ha vagy 60kg akkor 30g fehérje legyen minimum az edzés utáni turmixodba.

Napi szükséglet pedig minimum 2g/testsúlykg fehérje, és 5g/testsúlykg szénhidrát. Ez egyénenként változhat, van akinek pont ez a mennyiség jó,van aki nehezebben hízik, az növel a mennyiségen... 20:14-es voltam.

2012. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyományos tömegnövelők protein 10% -30% között ehhez hozzá öntik 70%-90% szénhidrátot. Vannak amikbe már tesznek creatint, vagy taurint. Ezt bárki otthon össze tudja dobni, ráadásul a saját igényeinek megfelelően.


Számomra a tömegnövelő minősége ennél többet jelent. Ahol nem a szénhidrátot a cukrot marokszámra tömöm a számba. Erre kevés példa van. De szerencsére van!!! Nem jumbo a neve ;-)

2012. febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
20:14 jah így már más = ) csak mert így picit furának tűnt = ) de így már vágom
2012. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!