Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 300 fekvőtámaszt...

Ha naponta 300 fekvőtámaszt és 300 felülést megcsinálok, annak mennyi idő múlva lesz látható eredménye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mark86 igazad van , b*sszon inkább a kutyájával , talán attól még izmosabb lesz
2012. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

jó okés, de akkor mennyi ideig pihentessem az izmaimat?

Milyen időközönként csináljam a 300-300-as sorozatokat?

2012. jan. 31. 22:02
 13/18 anonim ***** válasza:

mark86


Jobban jársz ha rákeresel a fegyencedzésre vagy a meztelen harcosra. (könyvek) Vedd meg vagy töltsd le. Erőt ad rendesen és minimális izmokat.

Ha normális izomzatot szeretnél (nagyot) akkor pedig konditerem.

2012. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mondják itt a sok sületlenséget... A fekvőtámasz, meg a felülés nem túl intenzív gyakorlatok, nehéz vele túledzeni magad. És ebből kifolyólag hatalmas izomzatra sem tehetsz szert vele.


gimis koromban láttam egy rekordról tudósítást, és annak hatására elkezdtem fekvőtámaszozni. 30 perc alatt 900-at nyomtam le, 30*30 bontásban. Mivel fogalmam sem volt, hogyan edzek, percenként csináltam egy sorozatot. nem volt semmilyen túledzés... 30 perc mozgástól? amiből 20 perc pihi? ugyan már...


300 fekvő nem sok. 10 perc alatt bőven megvan, miért kéne 10 perc edzés miatt napokat pihenni?


felülés dettó. 300 darab? az kb 5 perc. de legyen ez is 10. ez napi 20 perc edzés. simán mehet minden nap. max varárnap pihenj, vagy csak a hétköznapokon csináld.

2012. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtuk, hogy napokat pihenjen, az volt a gond, hogy sokan még mindig azt hiszik, hogy elég csak felülést csinálni a kocka hashoz. Pedig annak láthatóságát inkább a diéta és az aeron mozgás hozza elő, ugyanis a zsírt kell eltüntetni a hasizmokról (is), viszont arra alkalmatlan a felülés.

A fekvőtámasznál pedig nincs sok értelme több száznak, hiszen akkor már csak az állóképesség növekszik, nem történik nagy izomnövekedés utána. Több értelme van nehezékkel a hátadon fekvőzni, úgy, hogy max 20-30 menjen és ebből 3-4 sorozat, vagy egykezes fekvőt nyomni.

Hasizomnál ugyanez a helyzet, nehezíteni kell, egy 10kg-os tárcsával kell hasprést csinálni, utűána lábemelés függeszkedve és mindjárt nem kell több száz belőle.:)

2012. febr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is minden 2. nap lenyomok 200 fekvőt.Eredménye tuti lesz,mert sokkal jobban nézek ki mióta belekezdtem.De olyan hűde izmos nem lettem.Ezért kezdem el vmelyik nap a kondizást.
2012. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Már 3 éve.
2012. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mióta tolod?
2012. febr. 13. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!