Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megtervezett étrend nélkül...

Ha megtervezett étrend nélkül kezdek el kondizni, az nem ér semmit? Gondolom nem növök akkorára, de erősebb se leszek?

Figyelt kérdés
Átlagosan, hagyományos ételeket eszem. Próbálok kevést zsírt, és cukrot.
2012. febr. 2. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így toltam, egy idő után megálltam a növekedésben, de nem is akartam, két ajtós szekrény lenni..viszont sokkal izmosabb lettem, és erősebb..85 kg vagyok, 42 kar, szinte semmi zsír...
2012. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon különbözőek vagyunk de egy fél évig biztosan fejlődnél anélkül is.
2012. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony egy szint után komoly étrend kell, megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjékkel, szénhidrátokkal a fejlődéshez. Vannak szerencsésebb genetikájú emberek, mint az első válaszoló, de van akinek a 40-es kar is komolyabb odafigyeléssel (kaja + kiegészítők) jön össze.
2012. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában egy ideig nő mindenki. De ha látod magadon, hogy fejlődsz valóban, utána te is rágondoslz, hogy jó lenne kajálni egsézségesen!
2012. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ci.ara ***** válasza:
de erősebb leszel csak nem fogsz majd úgy fejlődni mint ahogy várnád és kb 4-5hónap után ott hagyod a pi.csába
2012. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!