Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl sok mindent akarok csináln...

Lee12 kérdése:

Túl sok mindent akarok csinálni? Minden sportot szeretek és egész jó is vagyok bennük?

Figyelt kérdés

imádom az összes labdajátékot de főleg a focit és focizok is heti 4 szer

ezenkívűl 1,5 éve boxolok és imádom ezt is(foci miatt csak heti 1 szer lehet

de ezenkívűl még rengeteg harcművészetet, küzdősportot akarok kipróbálni(karate,aikido,jiu-jitsu, brazil jiu jitsu,judo, silat, taekwando,thaiwando,savate,kendo ,birkózás)

nemtudom miért de amióta boxolok megnőtt az utcán az önbizalmam és bátrabb is vagyok de féltékeny vagyok pl az egyik gyerekre aki 10 éve kung-fu zik és szinte mániám lett hogy én legyek a legjobb harcos a földön(nem tudom miért pedig tudom hogy ilyen nincs meg minden)

szerintetek azért akarok ennyi mindent kipróbálni mert még nem találtam meg a hozzámillőt?

16 éves fiú


2012. febr. 3. 23:23
 1/2 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem nyugodtan probálgasd őket, nincs ezzel semmi baj. De pár év múlva mindenképp válasz egyett, amit felfejlesztesz magas szintre.


Nehogy úgy járj, hogy minden sportban jártas vagy ugyan, de egyikben sem igazán jó...

Annál idegesítöbb érzés szerintem a világon nincs:)

Egy legyen mindenképp amiben profi vagy:)

2012. febr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jaja:D nekem is ez aproblémám

mondjuk foci az már megvan egy egész jó színten a box is

a többit meg max felnőttként lesz lehetőségem kipróbálni(ha elköltözöm vagy kitudja)

2012. febr. 4. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!