Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha megtervezett...

Mi van akkor, ha megtervezett étrend nélkül edzek? Menzán étkezem, és itthon a hagyományos ételeket.

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az első pár hónapban van fejlődés, de utána leáll. Nem izomtömeget szeretnék magamra pakolni, nem is akarok kétajtós szekrény lenni, csak erősödni szeretnék (általános erőnlét).
2012. febr. 5. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés...erősödsz valamennyit.
2012. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek az ilyen "Fegyencedzés... Erősödsz valamennyit" jellegű válaszok (bocsi Márk!).

Fegyencedzés... Rohadtul megerősödsz! Bár én nem értek egyet Paul Wade-del, amikor a súlyzós edzést becsmérli, de azt elmondhatjuk, hogy a súlyzós edzés nem a teteje a testedzésnek. Tradicionális calisthenic-kel iszonyú erőssé fogsz válni, és tény, hogy az az erő nem annyira látványos, mint amit súlyzós edzéssel nyerhetsz, de funkcionálisabb.

Másfelől, nem kell ahhoz nagy izom, hogy nagyon jól nézz ki és ütőképes erőd legyen. Kivel bunyóznál szívesebben, vele: http://www.youtube.com/watch?v=sXGh7ltxuyI, vagy vele: http://www.youtube.com/watch?v=kRRA8yWAaYQ&feature=related ?

2012. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért írtam úgy ahogy,mert ahhoz,hogy valaki a fegyencedzéstől rohadt erős legyen szinte profi szinten kell űzni. Az esetek 80-90 százalékában (véleményem szerint) pár hét után beleunnak,nem látszik semmi...stb. Magasabb szinten kell művelni ahhoz,hogy bitang erő legyen.

Videókról: nagyon valószínű hogy az öreget meg sem tudnám közelíteni,de azért ha Cutler összefogná valakin a ruhát (bőrrel hússal együtt) kapálózhatna az ember egy ideig mire szabadul.

Pl én aránylag nagy súllyal guggolok,de az egylábasból nem megy 5nél több.

2012. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben speciel teljesen igazad van, Márk. A calisthenic kemény dió, nagy elhivatottság kell hozzá, mivel lassan jön az eredmény.

Természetesen, ha birkózni kéne, inkább az okinawai karatemesterrel birkóznék, mint Cutler-rel. :) Viszont éles utcai küzdelemben a mester képességei a döntőek, Cutler ereje behatároltabb.

Akkor te jól csinálod, amit csinálsz, mert tudsz egy lábbal guggolni! Nagyon kevesen képesek rá!

2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!