Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fenekemet szeretném növelni,...

Jessika kérdése:

A fenekemet szeretném növelni, formálni! Olyan tanács kellene amivel növelhetném a súlyomat és így megformálnám a fenekem? (hozzáteszem h nagyon sokat eszek és több éve 55 kg vagyok)

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Guggolással, kitöréssel tudod legjobban növelni és persze ehhez tömegnövelő étrend legyen.
2012. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem az számít hogy mennyit eszel , hanem hogy mit
2012. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve az is számít. :)
2012. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dóra31 válasza:
Nekem is ez a problémám! Milyen étrendet javasolnátok? Mert azt se akarom, hogy meghízzak,de azért visszaformálódjak! Mert fogyóztam és mindenhonnan lement, nemcsak a hastájékról! Tornázom, de növelni akarok...Köszönöm
2012. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőknek is tömegnövelő étrend kell izomnöveléshez, csak kevesebb szénhidrát kell, mint a férfiaknál. Általában 3-4g/testömeg kg szénhidrát és 2g/testtömeg kg fehérje elég szokott lenni.

A fehérjebevitel legyen tojásból, túróból, sovány húsokból, protein turmixból.

A szénhidrát bevitel pedig zabpehelyből, rizsből, krumpliból, teljes kiőrlésű tésztából és rengeteg zöldségből.

Telítetlen zsír is kell, két kannál lenolaj megoldja.

Mintaétrendet it találsz, a testsúlyodnak megfelelőt válassz.:

[link]

2012. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!