Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekete László "ősi, magyar...

Fekete László "ősi, magyar csodaszere" érdekelne, mi ennek a neve? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam, hogy neki valamiért ehhez a csodaszerhez kellett folyamodnia és hogy ennek a nevét a honlapján megtalálják, aki szeretne, utánanézhet ott. Én keresgéltem a honlapon, de nem találtam rá. Kíváncsi volnék, hogy mi a csodaszer neve. Aki tudja, kérem írja le! Köszönöm!
2012. febr. 8. 15:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Máshol megtaláltam: búzafűlé a neve. :)
2012. febr. 8. 15:52
 2/13 oyeacch ***** válasza:
37%
A csodaszer neve kox. Sajnos ki kell ábrándítsalak, nem a zsíros kenyértől pakolta a 180+ os kőgolyót.
2012. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem hinném hogy koxolt,ős magyar csodaszere meg az ős magyar állat paraszti erő.
2012. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Annak idején láttam vele egy riportot, aminek a végén betolt egy vajling kocsonyát. Biztosan nem doppingol. Az a típus, aki ezt kolbásszal teszi. :)

Kemény munkával érte el azt, amit elért. Nem az eszéért szeretjük, de az eredményeiért tiszteletet érdemel.

2012. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azok az eredmények sem olyan kimagaslóak, a rendes erőemberek inkább lenézik
2012. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a csodaszer neve-óriás testalkat és napi 10000kalória.
2012. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 oyeacch ***** válasza:
Különböző fórumokon erősen kételkedtek naturál mivoltában. Naturálban szerintem senki nem húz fel 300-at.
2012. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Arhur Saxon kinyomott naturálban 170 kilót egy karral fej fölé. Az, hogy az élsport képtelen szakítani a doppingmániájával, a jelenkor agybaja.
2012. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Ezaz.Attól hogy a koxosok még nemláttak ekkora erőt natúrba attól még nembiztos hogy kamu...rengeteg doppingteszten van túl ami mind negatív lett :)

A teljesítményről csak annyit hogy 2003-ban világrekordot állított fel 135cm-es álványra rakott 232,5kg-os kőgolyót doppingteszt mellett :D

ha a koxosok annyira kemények miért nem döntötte meg senki már 7 éve? És ez csak az eggyik rekordja :)

2012. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a csodaszer szerintem sok kaja és rengeteg edzés és kitartás!! :)
2012. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!