Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekete László "ősi, magyar...

Fekete László "ősi, magyar csodaszere" érdekelne, mi ennek a neve? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam, hogy neki valamiért ehhez a csodaszerhez kellett folyamodnia és hogy ennek a nevét a honlapján megtalálják, aki szeretne, utánanézhet ott. Én keresgéltem a honlapon, de nem találtam rá. Kíváncsi volnék, hogy mi a csodaszer neve. Aki tudja, kérem írja le! Köszönöm!
2012. febr. 8. 15:35
1 2
 11/13 anonim válasza:

oyeacch:te nagyon okos lehetsz,vagy talán féltékeny?

te aztán biztos tudod,hogy koxol,szerintem életedben nem beszélgettél vele egy árva szót sem,sőt talán nem is láttad,max tv-n keresztűl!:D

amit meg mások írnak róla,hogy igenis koxol,azok is ugyanolyan féltékenyek lehetnek,mint te!

csak megsúgom,hogy én ismerem őt,a fiait is,az egész családját,nagyon is közelről!!!biztosítalak,hogy nem doppingol,de azt hiszel amit akarsz...butuska!:P

2012. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hát a parasztokban ekkora erő van. Édes Istenem de örülök, hogy én is vidékre születtem, megyek is Strongman-nek!
2014. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A csodaszer neve: "átverés"


Ennek köszönhetően szerezte összes címét és rekordját. Nála és fiainál minden rekord bemondásra megy. Se hitelesítés se mérés se semmi. Csak bemondják.


Lászlóról a sportolók tudják, mások sajnos nem, hogy soha nem sikerült egyetlen egy erősember versenyt sem megnyernie, egy ob-t se nyert soha. Ezért kitalálta hogy saját szövetséget csinál új szabályokkal. Ő állítja össze a versenyszámokat az erősségeire és csak azok indulhatnak akiket ő meghív. Nála gyengébbek. Ő és fiai összes címüket ilyen saját erősségeikre rendezett meghívásos versenyen nyerte ahova maguknál hívtak meg gyengébbeket. Ennek nincs sportértéke, így bárki tud nyerni... Sajnos a szponzorai nem értenek a sporthoz és nekik még ez nem tűnt fel...

2021. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!