Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen lapos hasam nyárra?

Hogyan legyen lapos hasam nyárra?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. 170 cm,59 kg. Sokan mondják,hogy jó alakom van és formás vagyok. De sajnos én nem vagyok magammal megelégedve. Van feleslegem,de az a mázlim,hogy ruha alatt ez nem látszik mert eltudom takarni. De nyáron viszont nem fogom tudni és addigra szeretnék megszabadulni a feleslegemtől, ami főleg a hasamon van. Lapos hasat szeretnék nyárra,ezt hogy érhetném el? És emellett milyen étrend? Ja,és sajnos még az a bajom,hogy sokszor unatkozok itthon és unalomból eszek. Egyébként szerintem sem vagyok kövér se dagadt, csak van egy kis feleslegem és ez azért van mert nem sportolok semmit, meg sokszor rám jön az unalomból evés. Mit ajánlanátok? Kérlek segítsetek!
2012. febr. 8. 17:23
 1/4 anonim válasza:
170 cm és 59 kiló az jó ! én 160 cm vok 55 kilóval és egyáltalán nem vagyok dagadt!:)
2012. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én is 14 vagyok.155cm és 41 kg :)

azt olvastam, hogy a lapos hasnak az a titka, hogy a felülést megfeszített hassal kell csinálni.azt nem tudom, hogy beválik-e a cosmopolitan-ben olvastam

2012. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de én nem érzem így jól magam. lapos hasat szeretnék, és messze vagyok attól:S

egyébként a felülés nem segít,mert nekem az úszógumit kell eltüntetnem és nem erősíteni akarom a hasamat.semmi értelme nem lenne hasizomgyakorlatokat csinálnom, egy idő után oké,hogy kockás lesz a hasam,csak a hájtól nem látszik semmi.

de azért köszönöm!:)

2012. febr. 8. 18:43
 4/4 Bernadett válasza:
Szia én 160 cm és 46 kg vagyok, probáld meg a derekad vagy az uszógumidat betekerni csomagoló fóliával és ugy mozogni, pl. futni, ugrokötelezni. A fólia alatt nagyon megizadsz de ez is a lényeg, nagyon hatasos. Az ilyen karcsusító gélek csak kamuk. Jó karcsúsodást.
2012. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!