Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen legyen a tömegnövelő...

Milyen legyen a tömegnövelő edzéstervem? 15/F 179cm 67kg.

Figyelt kérdés
Néhány adat: 1éve minden nap megcsinálok 100 fekvőt, 100 felülést. 40 kilót nyolcszor tudok kinyomni fekve, és kb. 25-30-at tudok bicepszezni 10 kilós egykezessel egyszerre. Milyen egész testes edzést tudnátok ajánlani? És milyen gyakorlatot mennyi súllyal végezzek? Elég kezdő vagyok, de kiszámoltam, napi ötször eszek, benne 200 g fehérjét, de vettem tejsavó koncentrátumot is. Nem vagyok egy hízékony alkat. Szedek Béres Actival Extra multivitamint. Elolvastam az alapismereteket, és kb. ezeket a gyakorlatokat néztem ki magamnak: fekvenyomás, áthúzás, felülés, guggolás, lábnyújtás, lábhajlítás, szamárvádli, koncentrált bicepszezés, tricepsznyújtás egykezessel, állig húzás, oldalemelés, mellről nyomás, vállból nyomás, evezés egykezessel. Sajnos nem tudom, hogy mennyi sorozat, ismétlés, súly legyen, és hogy kombináljam. Előre mondanám, hogy min nap szeretnék edzeni, tudom, hogy ellenzitek, de én így szeretném, és ha majd nem megy, úgyis váltok osztottra! Köszönöm az építő válaszokat!
2012. febr. 10. 18:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. febr. 10. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!