Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet elérni...

Mennyi idő alatt lehet elérni hogy ilyen testem legyen (lent)?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen típusú testet szeretnék,szerintem ez a pont jó mert azért látszik hogy izmos agy stb..de nem is túlzás.Igazából 16 éves vagyok csak úgyhogy tisztában vagyok hogy pont ilyen nem lesz de nyárig szeretném elérni a kocka hasat úgy hogy ne csak akkor látszon ha befeszítem meg egy kicsit vastagabb izmosabb kart meg hogy gy alapon ne legyek puha.Heti hány alkalommal kéne eljárni kondi terembe?És szerintetek nem néznének ki mert többnyire azért nem ilyen fiatalok járnak persze vannak de hát..


2012. febr. 12. 16:35
 1/1 clint ***** válasza:
igazából ez a testalkat nem hinném, hogy konditerem miatt ilyen sztem más sport... De nem lehet megmondani, ha jó a genetikád akkor pár hónap akár, ha fos akkor sosem lesz hasonló max puffadsz...
2012. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!