Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy ne...

Hogyan tudom elérni, hogy ne az arcom és a mellem fogyjon hanem a testem többi része?

Figyelt kérdés

Szénhidrátszegény diétával egy hónap alatt már 5 kilót fogytam éhezés nélkül. Leg Magic-ezem, jógázom, sokat sétálok és cipelem a 12kg-s lányomat a 4. emeletre, ennyit sportolok a diétához. De mindig is az volt a problémám hogy először az arcom "esik be", aztán a mellem lesz kisebb és a csípőm, fenekem, combom fogy a legkésőbb :(

Tudom sok nőnek ez a baja, de van ere valami trükk? Keményebben kéne sportolnom?


2010. febr. 16. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tudsz csinálni semmit. Szerintem mindenkinek az arcán látszik először. (Ez magamon is tapasztaltam) De is lehet, hogy azt nézegetjük legtöbbet a tükörben és az ismerőseink is többet néznek az arcunkra, mint a fenekünkre. :))))


Az is lehet, hogy csak azt gondolod, hogy onnan ment le, mert onnan nem akarod, hogy lemenjen. Én hetente mérem magam centivel is nagyjából arányosan megy mindenhonnan. (mell-csípő-derék-comb, ezeket mérem)


25/L

2010. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs trükk, ha fogysz mindenhonnan fogysz. ahol a legtöbb háj van onnan fogysz legutoljára. szóval csak folytasd a sportot és a diétát.
2010. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez alkat függő!

Én pl. homokóra alkat vagyok és nekem ha mellből megy, megy mindenhonnan arányosan.


Szerintem te biztos körte alak vagy: kicsi vékonyabb felsőtest, vékony derék, kis mell, széles csípő, vastag comb, nagy fenék, tehát alul vaskosabb vagy, mint felül. Ezen változtatni nem tudsz.

tavasszal járj el kocogni, az szálkásítja, vékonyítja az alsó testtájat.

Az egyik körte alakú ismerősöm ő elég vékony, mert ő úgy gondolja, inkább fogyjon le úgy, hogy kicsi legyen a melle is meg a feneke, combja is.

Futásra fel!


26.L

2010. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisz85 ***** válasza:
Esélytelen, hogy tudatosan formáld így a tested. Sajnos nem lehet. Genetikailag kódolt, hogy ki hova hízik jobban, ebből az jön, hogy ahol most kevés van,ott látszik meg hamarabb a zsírvesztés ami egyébként egyenletes.
2010. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok van :)
2010. febr. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!