Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját súllyal végzett edzés?...

Bitangjó kérdése:

Saját súllyal végzett edzés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eléggé el vagyok lustulva, meg egy kis súlyfeleslegem is ezért szeretnék elkezdeni edzeni. Nem akarok hatalmas kétajtós szekrény lenni, az erőt többre tartom mint a látszatot ezért már elolvastam A Fegyencedzést, A Meztelen Harcosnak pedig a felénél járok (azt olvastam jól kiegészítik egymást). Arra lennék kíváncsi h ezek a gyakorlatok mellett érdemes-e még futni vagy tök felesleges, valamint hogy a kajálásnál mire figyeljek oda?
2012. febr. 12. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, és ajánlatos csinálni is őket :) A futás növeli az állóképességet. Az edzésről annyi, hogy úgy haladj vele ahogy a könyvben le van írva. Tartsd be a pihenőnapokat, ne akarj egyszerre és gyorsan mindent. Türelem kell hozzá. Kaja: napi minimum 3 étkezés, ettől nem lehet kevesebb. napi 6-7 kajálás és az már úgy oké. Vigyél be kellő mennyiségben fehérjét, és szénhidrátot is... sok tejtermék, főleg lefekvés előtt. Akkor még a tömeged is nő rendesen, ha hízékony vagy. Ha így van, és csak izmot szeretnél, akkor kevesebb szénhidrát, több fehérje, és sok sok vitamin + aminosav :)Remélem segítettem. Bár szerintem lesznek itt okosabbak is, és ebbe is belekötnek, de amit leírtam szerintem jó :)
2012. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Akkor felesleges mondjuk heti 5 napot edzenem akkor se leszek előrébb mintha csak heti 3nap edzenék? A tejtermékekkel az a gond h tejérzékeny vagyok azok felejtősek :)
2012. febr. 12. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel erősebb, ha 5 napot edzel. Mikor pihensz, akkor nő az izom. pl az egy nap edzés 1 nap pihi jó kombináció, de ezt majd érzed. Akkor a tejtermékeket hanyagold. Húsokból hozzájuthatsz fehérjékhez, főként szárnyas húsok ebből is a szálkás hús /pl. mellehúsa/ Hal hús, sok benne a fehérje, tartalmaz pantoténsavat. Meg ugye szénhidrát tartalmú ételek.
2012. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben :) A futás az mehet akár minden nap? Vagy azt is 1nap futás 1nap pihi?
2012. febr. 13. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Heti 2 futás bőven elég :)
2012. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az az igazság hogy én is el vagyok lustulva :D de erre van egy edzésterv az a neve hogy nitro. kb 5 perc

[link]

2012. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!