Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúllyal végzett...

Saját testsúllyal végzett edzés, ez lehetséges? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Link: http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ

Szerintetek ez lehetséges? Saját testsúlyával képes volt igy kigyúrnia magát? Gondolom azért kajája rendben van...

Mi a véleményetek?


2010. aug. 4. 13:44
 1/7 anonim válasza:
Keress rá a crossfit szóra, meglepődsz majd :)
2010. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ne úgy képzeld,hogy mondjuk 80 kg,és akkor ha fekve nyomod 1 évig mindne nap 40szer a 80at,akkor ígyfogsz kinézni...de szerintem lehetséges,mert amiket csinál,azok nagyon megerőltetőek..és ha ezt gyakorolja,akkor lehet iylen izmos,elhiheted.....de nenagyon reménykedj,hogy te is ilyet fogsz most csinálni...én csak azt mondom,hogy hajrá:D de nehezebb lesz,ha nemvagy niga:D
2010. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik úgy hogy mikor tartja magát a levegőben a dereka vhogy természetellenesen stabil? sztem megvan trükközve a videó.
2010. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chaiin00 válasza:
Szó nincs trükkről, rengeteg ilyen videó van. A calisthenic edzésprogram használatával lehetséges. Ez csakis a saját testsúllyal végzett gyakorlatokat alkalmazza.
2011. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez a videó nagyon is valós, és igen bárki ki tudja így dolgozni magát a saját testsúlyával, próbáld meg magad 20x felhúzni és érteni fogod mennyi izom kell az ilyen gyakorlatokhoz.
2011. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sokan nem tudják, de azért lehetséges így megerősödni vele, mert ez a legtermészetesebb erősítő mozgásforma. Anatómiailag ez passzol legjobban. Képzeld el, ha minden nap megmászol egy 40 méteres fát. Ismerős? Pl. az épületeken való ugrálás. Ezt tudnám analógiának felhozni. Amit ősember korodban csináltál. Vagy a majmok. Ennek a genetikai vonalát még mindig hordjuk. Ha olyan edzéseket végzel, ahol a testedet mozgatod, és nem mást, akkor leszel ilyen. Gondolom páran már ismeritek is a Fegyencedzés c. könyvet. Mint a legtöbb gyakorlatban itt is lehet szabályozni, hogy mire mész rá. Ha nehezíted a gyakorlatokat kis ismétlésszámban, és új nehéz gyakorlatokat tűzöl ki, akkor izmot szedsz fel. Alkati, hogy mennyit, de fog felmenni. Ha sokat csinálsz, az állóképességed javul.
2012. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit még kifelejtettem, hogy a testsúlyedzésben a legjobb az, hogy az egyes fő erőkifejtő izomrendszereidet össze tudod kötni rendszerbe. És így sokszorosan tudod hasznosítani, mert fejlődik a vázmozgatás képessége, nem csak erőben, hanem irányításban, egyensúlyban is. Minden gyakorlat mindig minden részed megdolgoztatja, nem lesznek ellustult kis eldugott izomcsoportocskák.
2012. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!