Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem származnak e bajok/problém...

Nem származnak e bajok/probléma belőle?

Figyelt kérdés

178/68 vagyok

elkezdtem edzeni(amatőr szinten)

és azt szeretném megtudni hogy az edzegetés befolyásolja a növekedést?

vagyis ha én rendesen sportszerűen fogom majd csinálni és testsúlyt is szeretnék növelni, meg egyben izomnövelés is lenne

Semmi bajom nem származik majd ebből e téren?

A válaszokat előre is köszönöm

Ja és 16/F


2012. febr. 17. 16:32
 1/4 big dog ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz,nyugodj meg.

Fokozatosan és megfontoltan csináld.

2012. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:
Ha hatalmas súlyokkal edzel akkor leterheled a gerinced és akadályozhatja de kizárt, hogy egy erővilágbajnok lennél egyből az "edzegetéstől" úgyhogy nem valószinü...
2012. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem mondta senki hogy Én az egyik napról a másikra Ronnie Coleman akarok lenni

-és azt is tudom hogy nem szabad nagy sulyokkal emelni és kezdeni mivel megterheli a csontokat ízületeket így azok elkopnak és esetleg megpattanhat az ér,csak fokozatosan lehet fejlődni csak arra lettem kíváncsi hogy ez akadályoz e a növekedésben(megkaptam a választ)

köszönöm

2012. febr. 18. 00:31
 4/4 A kérdező kommentje:

+apám is edzett csak ő nem 16 évesen kezdte(hanem 19) amúgy meg van itthon edzőgépünk apámé volt(fekve nyomó paddal, evezéssel,lehúzás háthoz/mellhez, lábgép, bicepsz csigán tricepsz csigán, guggoló állvány, és még scotpad )+ a kézi súlyzók és a két kezes súlyzók

FŐKÉPP A 2. válaszolónak

2012. febr. 18. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!