Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudol nekem mondani olyan...

Tudol nekem mondani olyan étrendet ahol normális kaják vannak és még fogyni is lehet tőlük? Nekem hasról kéne fogynom milyen sportot alkalmazzak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nézz körül a femina.hu-n a diéták közt nagyon jó étrendek vannak.
2009. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Menj fel a www. fitway.hu-ra, ott van digitális személyi edző szolgáltatás, csak regisztrálnod kell. Konkrét tanácsokat, tippeket, étrendet ad neked személyre szabottan arra vonatkozólag hogy fogyni szeretnél, vagy tömeget növelni. Amúgy sajna helyi zsírégetés nem létezik, úgyhogy csak hasról nem lehet fogyni. (Pedig jó lenne, nekem is onnan kéne leginkább). Aerob mozgást kell végezni kb. 130-as pulzuson, a zsírégető tartományban. Ez lehet futás, biciklizés, aerobic, görkori vagy bármi ami neked tetszik. A lényeg hogy legalább 1 órán keresztül végezd, és végig legyen levegőd, a zsírégetéshez oxigén kell, figyelj arra hogy ne fogyj ki a szuszból, ne lihegj. Emellet néhány erősítő gyakorlatot is beiktathatsz, felülések stb. Kb. 2-szer egy héten, de az aerob edzés legyen több.

Sok sikert!

2009. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan szakácsknyv,ami fogyókúrázóknak való,nagyon alacsonyakalóriás ételek,volt hogy nekem az ebédem 70kcal volt,pedig laktató volt(paradicsomos padlizsán).

Nekem egy félkérdésem lenne,de ezért nem akarok újat feltenni.A görkori és mondjuk tánc,csak úgy itthon,olyat mint bulikban,az úgy ok testedzésként?Csak mert terheléses asztmám van és nagyon nem lehet sportolnom mert azonnal fulladok,de ez a kettő így jó?Úgy értem,hogy mondjuk görkori minden nap 1 óra...

2009. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen betegség mellett szerintem a görkori az jó,mert az megmozgat mindenedet a karodtól kezdve a lábakig!!!
2009. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Off de ettől a "tudol"-tól nekem kiesett az AGYAM a helyéről!
2009. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 maundrel ***** válasza:
a femina.hu-t én is tudom ajánlani, valamint futás, görkori, tollaslabda, bicajozás.
2009. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!