Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 50 felüléssel hány kalóriát...

Zitaszabo kérdése:

50 felüléssel hány kalóriát tudok elégetni?

Figyelt kérdés
Mikor haza jönnék munkából és csinálok 50 felülést azzal hány kalória ég el ????
2012. febr. 18. 13:39
1 2
 1/12 big dog ***** válasza:
36%
Fogalmam sincs,hogy őszinte legyek,de az tuti,hogy semmit nem érsz vele.
2012. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
te öregem az ilyen felfogástól a falra tudnák mászni ...én egy szóval nem mondtam hogy csak 50 et csinálok.... reggel 50 délután 50 meg este 50 + még ilyen kisebb gyakorlatok... de nem arra voltam kíváncsi h szerinted érek e vele valamit hanem h mennyi kalóriát éget el 50 felülés.. ?!?!? köszike
2012. febr. 18. 13:46
 3/12 big dog ***** válasza:
69%

3x 50-nel sem érsz semmit. Nem szerintem,hanem ez tény.

Ezért teljesen mindegy hány kalóriát égetsz el.

De azért én is várom a NORMÁLIS válaszokat.

2012. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem ...arany barátom,150 felülés és mellé még pár gyakolat nem és semmit tegyük hozzá úgy hogy reggel eszek 1 joghurtot 10 óra körül egy gyümölcsöt ebédre 20 dkg csirke melle és hozzá 1 főtt tojást ebédre meg 1 répát... szerinted így nem ér semmit nem fogok fogyni 1 dekát se ?!?!? azért kérdeztem hogy 50 felülés mennyi kalóriát éget mert ilyen étrend mellet ez is segít ..de azért köszi
2012. febr. 18. 13:55
 5/12 big dog ***** válasza:
56%
Arany barátnőm,ez minden,csak nem rendes étrend. :)
2012. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is nagyon jól tudom hogy nem valami sok ,mert egy csiga ennyit eszik :D de ha drasztikus eredményt szeretnék akkor muszály..
2012. febr. 18. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Ajánlanám figyelmedbe a weboldalt: www.muszaly.hu

Amúgy ne külön külön csináld az 50 felülést, mert az tényleg nem ér semmit, lehet hogy kiürül tőle glikogénraktárad, de a kalóriaégetés meg sem kezdődik vele, tehát egyszerűen csak annyit érsz el, hogy éhes leszel, ez pedig pont hogy visszahúz téged majd diétádban. Inkább ülj neki egyszer egyszer, de rendesen a gyakorlatoknak, az sokkal hasznosabb, mert akkor konkrét zsírégetés is fog zajlani.

2012. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dirtboy ***** válasza:
150 felülés nem ér semmit
2012. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem akor inkább csak ritkán de akkor ugorjak neki rendesen ..okéé köszi ..
2012. febr. 18. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:
na most a felüléstől nem fogsz a hasadról fogyni, ez már egy elég régi tévhit. ajánlom a kocogást, futást, ezekkel sokkal több kalóriát fogsz elégetni, a felüléseket meg csinálhatod hasizom erősítésre.
2012. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!