Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Rarraa kérdése:

Hogyan tudnám elérni, hogy szép alakom legyen nyárra?

Figyelt kérdés

Még messze van a nyár, de ahogy ismerem magam, ilyen témában sosem tudom elég korán kezdeni. Két kérdésem lenne.

1. Fiúk szerintetek milyen a szép női alak? Duci, teltkarcsú/husis, nagyon vékony? Fehér vagy lebarnult bőr?

2. Milyen tornagyakorlatok vannak, amikkel egyszerűen fáradság nélkül elérhetek egy szép külsőt? Nagyon lusta vagyok, és időm sincs túl sok. Valami egyszerű és gyors tornagyakorlatok, vagy akármi kellene, ami segít. 15/L


2012. febr. 23. 19:53
 1/10 Panda Péter ***** válasza:

"fáradság nélkül" "Nagyon lusta vagyok" "időm sincs túl sok"

így nem fog menni.


egyébként meg pl a futás mindenképp jó, úszás is, illetve lányoknál népszerű (és szintén hatékony) az aerobic és a különböző táncok/táncos sportok.

2012. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Sajnos ez még mindig olyan, hogy ahány ember annyi ízlés, van, akinek a duci jön be, van akinek meg az icipici, vékony, törékeny, 6éveskislányfeeling. Nekem spec a husisan sportos. Nem, nem a duci. A fehér bőr jobban, de lényegében mindegy, amúgysem nekem kell tetszened. De az elhanyagolt szerintem senkinek sem tetszik.

2. Sajnos a világ nem olyan, hogy te egyszerűen, fáradtság nélkül kb bármit elérhetsz. Mindenért meg kell dolgozni, miért kevésbé, miért jobban. Ráadásul egyénfüggő is, hogy kinek mi megy jobban. Ha nem fektetsz be munkát, ne várj eredményt. Szokd meg (:

2012. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

ő elég jó csaj-

http://www.youtube.com/watch?v=QqXh3Dweugk

és csak 3 évvel idősebb nálad.

nézz utána mit edz és mit eszik.

ez a lusta vagy,meg nincs időd eléggé sz@rul hangzik.

én a te korodban jártam küzdősportra,konditerembe,heti 5x edzettem napi másfél-két órákat teljesen magamtól a családban senki nem sportolt,nem erőltetett.

2012. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó lehet, hogy egy kicsit hülyén fogalmaztam meg. Persze én sem úgy gondolom, hogy csak csettintek és már jó alakom van. Egyszerűen csak nem arra gondoltam, hogy edzőterembe járok, vagy mondjuk sportolok rendszeresen meg edzésekre járok, mert arra nincs időm sajnos.
2012. febr. 23. 22:44
 5/10 Panda Péter ***** válasza:
100%
arra van időd, amire szakítasz.
2012. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha az egészségre sajnálod az időt,akkor nincs miről beszélni.
2012. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt szeressük.


meg az ilyen frankó sonkákat: [link]

2012. febr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
azért gratula, hogy 15 évesen nincs időd... nem kéne orrbaszájba fészbúkozni...
2012. febr. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zenélek, tanulok, és otthon dolgozom. Ezért nincs időm.
2012. febr. 27. 12:23
 10/10 anonim válasza:

Próbálj meg naponta mozogni. Pl: elmenni minden nap egy hosszabb sétára. Illetve figyelj az étkezésedre, hogy nagyon ritkán egyél nasit, és oszd be, hogy mikor van vacsora stb...

Nekem 1 napi étkezések:

6:00 (beindítja az emésztést)

1 bögre langyos citromos víz

8:00 (reggeli)

Zabkása házilag!(zabpejhet meg növényi tejet összeöntessz és főzöd..)/ rozskenyér avokádó krémmel vagy valami zöldségkrémmel.

10:00 tízórai

Gyümölcsfák(banán, kiwi,alma, körte, eper, áfonya...)

13:00 ebéd

Zöldséges tészta

16:00 uzsonna

Zöld/ gyümölcsös smoothie

7:00 vacsora

Rozskenyér zöldségkrémmel vagy valami maradék ebéd...

21:00

2 kocka csoki(ét)


Én ezt az étrendet nemrég kezdtem el a jobb egészség miatt még a testalkatom miatt. Úgy állítottam össze hogy több modell étrendjéből "darabonként". Mivel a modellek a legegészségesebben táplálkozik, mert ugye ez miatt jó az alakjuk! Szóval ők erre az élő példák! Remélem tudtam segíteni!

2020. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!