Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet futni kondi mellett?...

Lehet futni kondi mellett? Nem fogok izmot veszíteni a futással? Vagy csak kocogjak?

Figyelt kérdés

Be szeretném indítani az anyagcserémet, hogy leadjak pár kiló zsírt. Igaz nem vagyok elhízva csak szálkásodnék egy picit.

Elkezdenék futni, na de hogyan. Sokat fussak míg ki nem döglök, vagy csak kocogjak, de azt addig még ki nem döglök? :D


köszi


2012. febr. 24. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:

185cm/84kg

22 f

2012. febr. 24. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne? Én is úgy fogytam le tavaly, hogy sokat futottam, mellette az edzés végén mindig súlyzóztam is egy kicsit.

Fuss addig, ameddig már nehezebben bírod, aztán válts át gyors gyaloglásra, majd ismét futás, ha kicsit kipihented magad. Ezt váltogatsd. Ha kezdő vagy, először csak fél óra hosszat, de utána fokozatosan vidd fel, és min. egy órán át fuss-gyalogolj.

2012. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 justme123 ***** válasza:

Én nem teljesen értek egyet az előttem szólóval.


Ha leakarod adni a felesleges zsírt, hogy jobban látszódjanak az izmok(vagyis szálkásodni akarsz), ahhoz szálkásító étrend kell+aerob, a súlyzós edzést avagy a kondizást ugyanúgy folytasd. Ha aerobozol semmiképp ne súlyzós előtt menj

2012. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kakao01 ***** válasza:
nem hiszem h sok izmot veszÍtenél futással rendes kaja mellet meg kiegészítők mellett nézd meg pl az amrikai focisokat
2012. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Az igaz, hogy én nem diétáztam egyáltalán.

De még diéta mellett sem hiszem, hogy leépülnének az izmok, hiszen, ha fejlesztve vannak, akkor igencsak szélsőséges étrend kell hozzá, hogy mégis visszafejlődjenek.

2012. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!