Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbáltam már reform-ot,...

Próbáltam már reform-ot, megaCarniX-et, HCA Ehitosan-t (és társait), lány vagyok, igazából nem vagyok kövér, de a belső combommal nem tudok mit kezdeni. Akármit szedek, akárhogy eszek, akárhogy edzek, a belső combommal nem történik semmi. (? )

Figyelt kérdés
És voltam egy vizsgálaton is, ahol azt mutatták ki, hogy a testzsír tömegem 10. 0, a normális tartomány 11.3-18.1, vagyis azt mondták, hogy igen alacsony! Arra gondoltam, hogy kipróbálom a Stanazololt! Ennek volna értelme?

2012. febr. 25. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
már bocsánat, de hülye vagy? a stanazolol egy szteroid (hatóanyaga), szerinted miben segítene a belső combodon?? írd le légyszi az étrended, meg hogy heti hányszor, mit és mennyit edzel.
2012. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, pontosan tudom mi az a stanazolol!

étrendem:


8:20 - 10 dkg zabpehely, 1 gyümölcsjoghurt vagy kefír


10:30 - 1 banán, vagy alma vagy narancs vagy 2 kivi


13:00 - 1 tenyérnyi hal vagy csirkemell vagy valamilyen hús, kávéscsészényi rizzsel vagy krumplipürével vagy zöldségmixel


16:00 - 1 főtt tojás vagy felvágott, 2 szelet puffasztott rizzsel, 1 paradicsom


19:00 - gyümölcs saláta (narancs, banán, alma, citrom leve)


Édességet nem eszek, kivéve szombatonként 1 csík csokit.


edzés:

minden nap edzek úgy, hogy mondjuk hétfő konditermes edzés (minden testrémszemet próbálok megmozgatni, van aki segít a teremben, hogy mit, hogy kell), kedd: otthon kardiózok délelőtt, délután. szerda megint konditerem, csütörtök kardió...és így tovább


tehát: úgy gondolom semmi probléma a testemmel, csak a belső combommal nem tudok mit kezdeni, onnan a zsír sehogy nem akar lemenni.

2012. febr. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!