Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyek izmos egy fáradéko...

Hogy legyek izmos egy fáradékony punnyadós lány?

Figyelt kérdés

Normális alakom van. Csak az a gond, hogy teljesen sportolatlan. Nincs semmi izmom. Ezért is van gerincferdülésem, amit úszással még nyáron nagyjából javítottam, most viszont nem nagyon tudok eljárni, mert nincs rá időm a suli mellett. Ezen a nyáron pedig dolgoznom kell, úgyhogy nem tudom mi lesz. Na, az a lényeg, hogy így a közérzetem sem jó. És én nem tudok eljárni gimnasztikázni, vagy konditerembe mert ilyenekre nincsen pénzem. (Elég drága..) Egyszer voltam, mert kipróbáltuk sportnapon. Hát, nagyon tetszett, de marha drága volt. Szívesen járnék ha tehetném, de nem lehet. És mivel sztem még izmaim sincsenek, amit mondtak a hátamra is, hogy hirtelen megnőttem, semmi izmom nincs, nehezen tartom így meg magam, és azért fáj néha... (Javult, de akkor is zavar.) Zavar, hogy még mindig rossz, és a kezem ha leteszem magam mellé, mint ami szétesik. Olyan mint egy puha kocsonya, és szétterül". szinte.. nem is tudom, hogy mondjam el. Sportolatlan. Ez az egy szó van rá. A lábam, és a hasam is. Nem dagadt, de nem is izmos. És szeretném ha az lennék, nem pedig egy rossz közérzetű kocsonya... Itthon szeretnék sportolni, mivel máshova nem nagyon tudok mostanában menni. És én akár minden nap meg is csinálom, hogy izmos legyek, csak mondjátok meg miket csináljak..! kérlek titeket.. Nem akarok ilyen elpunnyadt alkatot. Bármit megtennék. Tegnap anyutól is megkaptam, hogy milyen kis husis vagy". áh.. mondom tök jó:S ...

Úgyhogy elkezdem, csak edzéstervet küldjetek/ mondjatok amit itthon megtudok csinálni. Ezer köszönet!


17/L


2012. febr. 26. 09:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Felpontozlak titeket.. (normális válaszadókat.)
2012. febr. 26. 09:47
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Tanulj meg golfozni! Szép lassan tanulhatod a zöld mezőben a jó levegőn, átmozgatja az összes izmot, egész életedben művelheted, profi is lehetsz, megelőzi a 40 éves kori betegségeket!
2012. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Kezd el otthon a fegyencedzést, a kezdő szintet simán meg tudják a lányok is csinálni. Saját testes edzés, a neve ne riasszon el.:)
2012. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ez kifogás, hogy nincs pénzed, és akkor te már egyenlő vagy a kocsonyával. Otthon is tudsz video után tornázni! Itt van néhány link. Emellett eljárhatsz futni biciglizni..



[link]


http://www.youtube.com/watch?v=3IYTL-EpUQI


http://www.youtube.com/watch?v=9NlCrHuNYNU&feature=related


Nekem ezek vannak, de szerintem ennek a csajnak, aki a videóban van, biztosan van karra is valami. Amúgy meg ha tényleg semmi támaszpontod nincs, ott vannak a tornaórán megtanultak. Csinálhatsz sima fekvőtámaszokat is, nem baj, ha mondjuk az első nap még csak pl. 5-öt tudsz, ha mindennap csinálod, egyre jobban fog menni!

2012. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolsó- köszönöm :) ezek jók

többieknek is köszönöm. De így gondoltam, hogy linkeltek, ezeket fogom csinálni. köszi!

2012. febr. 26. 10:18
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért egyedül nem tudod beírni a keresőbe, hogy fegyencedzés torrent? És aztán egyedül elolvasni? Nem az a baj veled, hogy nincs időd, hanem az, hogy lusta vagy. ne sértődj meg, de nekem ez jött le az utolsó hozzászólásodból.
2012. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neutronlovag- Úgy imádom az ilyen embereket... Képzeld el, hogy nem vagyok lusta. Jobban tudom mint te, mert szerintem azt se tudod, h. ki vagyok. Van elég sok dolgom. És itt, azt kérdezek meg, amit akarok. Inkább válaszolj az olyan kérdésekre, ami a TE szinteden van. És ott még talán oltogatni is tudsz. Mihelyt megkaptam a választ, beütöttem őket a keresőbe.. és utána néztem. Kééépzeld...Csak, hogy eddig nem is tudtam, hogy létezik ilyen fajta test edzés. Úgyhogy ennyit rólad... Törődj magaddal!
2012. febr. 26. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Drága... no de mennyi? Ha pesti vagy, szoktak néha lenni mindenféle kuponos akciók, volt pl. nemrég olyan, hogy női fitnessterembe 2000ért havibérlet. A másik olcsó hely meg az egyetemi edzőtermek, külsősnek ugyan drágább, de nálunk ugyancsak akció van, és 8500 egy fél év. Bár még nem voltam a teremben, hogy milyen, de jövő héten megnézem. Esetleg még súlyzókat kérhetnél kölcsön valami ismerősödtől, de ne ilyen 1-2 kilós babasúlyzókat, hanem kb 10 kilóig összerakhatót.


Aztán: ugyanennyire, ha nem jobban fontos az étkezés. Nem a semmiből épül az izmod, sem pedig fogy a zsírod, megfelelő étrend kell, ami sajnos megintcsak nem olcsó olyan tekintetben, hogy egyrészt nem a legolcsóbb műkajákat kell enni, másrészt ha elkezdesz mozogni, többet kell majd enned, éhesebb leszel. Sajnos egészségesen élni nem olcsó dolog :\

2012. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oh, értem.:O De azért megpróbálok odafigyelni az étrendemre. Még ha nem is eszek salátákat minden nap, megpróbálom hanyagolni a csokit. Sok édességet.. csokis dolgokat, péksütiket, meg ilyeneket. :) Az a gáz, hogy Pesttől vagy 100 km-re lakok.. De szívesen élnék ott. :) Talán majd egyszer! És valóban, lehet, hogy drága, de megpróbálom abból, ami van. :) Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2012. febr. 26. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

szerintem is csináld a fegyencedzést.

az kimondottan előnyös is lenne a gerinc problémádhoz,mert arra is van benne edzés.

napi fél óra kb.

aztán még ugrókötelezhetsz fél órát.

2012. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!