Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Perfect00 kérdése:

Szerintetek miért van az, hogy ugyan rendesen eszek és napi rendszerességgel gyúrok mégsem leszek "kövérebb"?

Figyelt kérdés

2 hete naponta 30-35 percet gyúrok kivéve szombaton. Minden nap rendesen eszem...De mégis ugyan olyan vékony vagyok...Nem igazán értem mert 2 hete gyúrok és már 5 kilót híztam , de ettől függetlenül ugyan olyan vékony vagyok és a csuklóm is nagyon vékony...A vállam viszont most már kétszer akkora mint eddig...Az miért nem lehet h hízni meg nem tudok?Túl sokat edzek? Pls segítsetek

14/F


2012. jan. 17. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
a válasz nagyon egyszerű: hülye vagy
2012. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát gratulálok feljött az IQ bajnok! :D
2012. jan. 17. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Éppen azt írtad, hogy 5 kg-ot híztál? Akkor az miért nem elég? Csuklóra nem fogsz hízni.

Eddzél heti 3-szor 1 órát, azzal többre mész, mert kellenek pihenőnapok.

Amúgy 14 évesen még saját testsúllyos edzés kellene csak.

2012. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annak örülök is, hogy 5 kilót híztam nem is az a baj...Hanem az h továbbra is vékony vagyok...Engem pedig ez ami idegesít
2012. jan. 17. 15:42
 5/7 dirtboy ***** válasza:
majd ha már 15kilót hízol majd akkor más nem leszel sovány
2012. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, Róma sem 1 nap alatt épült fel. Legyél türelmes.
2012. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mit vártál 2 hét alatt??? Hónapok vagy évek kellenek a fejlődéshez.. 14 évesen inkább fociz vagy játszál vmi mást.
2012. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!