Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxolók! Tudnátok jó tanácsoka...

Boxolók! Tudnátok jó tanácsokat adni a boxal kapcsolatban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Engem sajnos nem engednek el boxolni ezért az utóbbi pár hónapban minden energiámat megfeszítve az interneten próbáltam utánanézni dolgoknak, kevesebb sikerrel.

LEHET NYUGODTAN: Kick-box és Muay-thai is.


2012. márc. 1. 15:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a kommenteket. Ja és a jó honlapokat és videókat is várom :) köszi!
2012. márc. 1. 15:33
 2/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez így elég nehéz lesz.

talán youtubeon ha beírod hogy: how to box (for beginners) vagy boxing footwork vagy boxing techniques stb akkor kiad tanító videokat.bár ehez angol tudás is kéne.

de miért nem engednek el?:( ha szabad kérdeznem

2012. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, németül tanulok ezért hátrányban vagyok de nagyon sokat segítettél ezzel.Hát azért nem engednek el mert anya meg van győződve arról hogy ez egy agresszív sport. :(
2012. márc. 1. 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:

az előző vagyok még:d

otthon szerintem nem sok értelme van tanulni,mert senki hozzáértő sem látja,hogy mit csinálsz,jól csinálod-e stb.és mivel németes vagy a videokon meg lehet van olyan fontos dolog (amit mond) és te nem érted pedig kéne:/

másrészt a későbbiekben gyakorolni sem tudsz majd mikor rendesen párban boxolni kell.

szóval inkább próbáld meggyőzni anyudat érvekkel:)

-végre csinálhatnád azt,amit szeretnél

-ha meg akar verni az osztálytársad te ügyesebb leszel(na jó gondolom nem akar:D ) de legalább érteni fogsz a bunyóhoz:)

-nagyon jó kondiban tart,jó lesz az állóképességed

-önbizalmat ad

-levezeted a feszültséget

stb stb:D hajráá:)

2012. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jók amiket leírtál :DD de sajnos csak pár év múlva fogom elkezdeni mert semmivel se lehet meggyőzni a szüleimet :(
2012. márc. 1. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor fuss,ugrálókötelezz,felülésezz,fekvőzz és eddzed magad,hogy mire arra kerül a sor jó kondiba legyél és izmos legyél:P

na minden jót:)

2012. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor sokat nem tudsz tenni tényleg.

ugrókötél,kocogás,medicin labda dobálás,lökés és mondjuk fegyenc edzés.

a többi dologgal edző nélkül csak hátráltatod magad.

2012. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj edzésre!Edző nélkül nem fog menni!
2012. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Edző nélkül annyi lehetőséged van megtanulni boxolni, mint a sivatag közebén egy keselyűtől megtanulni úszni.
2012. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*közepén
2012. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!