Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművészethez kiegészítéskén...

Harcművészethez kiegészítésként csinálom a saját súlyos edzést. Osszam szét különböző napokra az izomcsoportokat (húzó-toló), vagy minden nap mindenre eddzek? Hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 08:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Minden nap mindenre (persze pihenőnapokkal)
2012. márc. 5. 08:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha heti 3 napot edzel saját testest, akkor mehet egész testes, viszont ha 4 napod van rá, akkor már érdemes felosztani úgy, ahogy írod, vagy pedig alsótest-felsőtest felbontásban.
2012. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Végülis lenne rá 3 és 4 napom is. Mik az előnyei, esetleg hátrányai? Csak van különbség közöttük nem?
2012. márc. 5. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le inkább a fegyencedzést vagy a meztelen harcost. Az ilyen otthoni progresszió mentes hegesztgetések nem igazán hozzák meg a megfelelő eredményeket.
2012. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam mind a két könyvet. A helyes kivitelezést abból tanultam meg. Plusz csinálom az egykezes-egylábas gyakorlatokat is. Ebbe az egybe vagyok tanácstalan, hogy osszam e szét vagy sem.
2012. márc. 5. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Le tudnám írni az előnyeit, hátrányait, de nem akarom Neutronlovagot megcáfolni (sem túlokoskodni a dolgot), így nyugodtan alkalmazd a fegyencedzést, mert az is jó. :)
2012. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha elolvastad,akkor láthattad a vége felé az edzéstervek részt.

azokból válasz ki egyet.

2012. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!