Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valóban csak koxszal lehet...

Valóban csak koxszal lehet ilyen eredményt elérni?

Figyelt kérdés

Valóban csak koxszal lehet ilyen eredményt elérni ?


[link]


Valójában nem szeretnék koxolni, viszont így kinézni mindenképpen, nem szedek semmit egyelőre.

Kérem csak tapasztalt személyek írjanak!

Köszönöm szépen!


2012. márc. 5. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért az laza,hogy egy olyan fickó a példaképed,aki a szteroidok miatt halt meg.
2012. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a szint elérhető naturálban.
2012. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy fenét csak koxxal. Normális étrend, kemény edzés, és táplálékkiegészítőkkel is el lehet érni, ez nem olyan testalkat, amihez szteroid kéne. Rengeteg olyan ismerősöm van, akiknek simán van ilyen kinézetük, de a szteroidot messziről kerülték.
2012. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam, hogy a srácban benne volt 1 gyógyszertár... Nos akkor naturálban elérhető ez ?

Mennyi edzéssel?

Jelenleg a fegyencedzést követem és aszerint edzek.

Ez megfelelő ?

2012. márc. 5. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ő tényleg nyomta,de Lénárd Lajos jobban néz ki naturálban.
2012. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez elérhető szteroid nélkül is.Kell sok kapszula , tabletta hozzá de egyikük sem szteroid hanem vitaminok , táplálék kiegészítők és egyebek amelyek segítik a természetes izom épülést.
2012. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 G'sX ***** válasza:
ez az elérhető jó duma, de aki mondja azok közül senki nem érte még el, te sem fogod
2012. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok ekkora dzsíz, csak sokáig tartott.:)
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem már majdnem hasonló a testem mint a srácé.De egy annyi "gyógyszert" szedek naponta (nem szteroid egyik sem) hogy a fejemre írhatnám hogy gyógyszertár.Havi 30.000 forintomba kerülnek ezek nekem.
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem alapvetően baromi jók a génjeim és iszonyatgyorsan fejlődök, csak kérdés, hogy meddig...

Most vagyok 173-4 cm 73-4 kg

2012. márc. 5. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!