Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járok! Péntek...

Konditerembe járok! Péntek délutánonként sokan szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Péntek délutánonként(3-8óra) mi a tapasztalat, sokan szoktak lenni? vagy inkább hétvégén vannak többen? Tudom, hogy ez konditeremtől is függ, de azért kiváncsi lennék, mert nem szeretem a "tömeget" :|
2012. márc. 8. 18:39
 1/4 clint ***** válasza:
igen és pont olyanok járnak mint pl te, akiknek a péntek a legalkalmasabb (suli) ezért dögivel vannak...
2012. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hétfő és péntek általában mindenhol fullos. Hétfő meg a nemzetközi mell-bicepsz nap. :)
2012. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a vasárnap délelőtt a kedvenc, majdnem mindig egyedül vagyok :)
2012. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahova én járok ott péntek délután úgy 5-6 fele nem sokan vannak,este 7-től meg aztán kb senki :))

De hétfőn nálunk is telt ház van :)

Szóval konditerme válogatja,valahol tele van ,nálunk pont üres szokott lenni péntekenként,mikor először lementem én is azt gondoltam,hogy sokan lesznek azt egyedül voltam :) durci volt :)

Én hétfőn bicepszezek

kedden,mellezek,tricepszezek

szerdán hát,vállazok

csütörtökön:láb

majd pénteken egy átmozgato mell,kar,tricepsz :))

Ennyi :D

2012. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!