Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 27éves vagyok 175cm magas és...

27éves vagyok 175cm magas és 135kg. októberben szültem (tejem nincs nem szoptatok) nem jutok el a gyerek mellett edzeni, de fogyni szeretnék nem kell gyorsan csak tartós legyen 95kg a cél! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

otthon a lakásban sem tudsz edzeni?

egyébként a számodra megfelelő étkezési szokásokat kell kialakítanod, edzés persze fontos, ha fontossági sorrendet kellene felállítani, helyes táplálkozás nélkül elég kevés eredménye lehet az edzésnek is :)

2011. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

inkább 70-75 legyen a cél


1 beszélj az orvosoddal - nézze meg van-e egészségügyi gondod

2 szigorú kalóriaszámolgatás és minimum baba-mama torna otthon, de egy szobabringa még jobb lenne

2011. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Naponta kb. 5-6 alkalommal egyél (kb. 4 óránként), egyszerre mindig keveset! Figyelj oda, hogy mindenből egyél eleget (szénhidrát, fehérje, vitaminok stb.) és igyál naponta kb. 2-3 liter vizet! Edzeni nem kell, de jó, ha mindennap teszel egy sétát, gondolom úgyis ki szoktad vinni levegőzni a gyereket.
2011. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!