Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok adni tanácsot kezdő...

Tudnátok adni tanácsot kezdő edzésterv állításához hogyan végezzem a gyakorlatokat egymás után hogy ne fárasszam ki magam? . Nem bodybuilder cikket kérek olvasni.

Figyelt kérdés
Illetve hogy milyen sorrendben érdemes végezni a gyakorlatokat szívhez közel? vagy pedig kis nagy izomcsoportként szétválasztva?tudom melyek a kis-nagy izomcsoportok. 1 héten kétszer tudok lemenni edzeni de ilyen átmozgató féle kéne
2012. márc. 11. 20:44
 1/5 dirtboy ***** válasza:

/hogyan végezzem a gyakorlatokat egymás után hogy ne fárasszam ki magam/


isten őrizz hogy kifáradj,még a végén leterhelném magad


/Nem bodybuilder cikket kérek olvasni./

pedig nem ártana ha olvasnál párat

2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kifárasztás alatt azt értem hogy például guggolás után nem tudom mi a megfelelő de a fekvenyomás nem hiszem hogy jó volna mivel ez is eléggé nagy izomcsoport, ha nem a kérdésre válaszolj kérlek ne írj!
2012. márc. 11. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de inkább linkelem, mert sok lenne leírni. Ígycsináld: [link]

Az a lényeg, hogy kifáradj.:)

2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ezt meddig kell csinálnom fél év? utána válthatok valami másra? meggondoltam bodybuilder cikket kérek mivel én más cikket találtam...
2012. márc. 11. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy-két hónap után mehet osztott edzés.
2012. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!