Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iszonyatosan megfájdul a...

Iszonyatosan megfájdul a fejem fekve-nyomás közben! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Zsinórban másodszor fordult elő velem, hogy a fekpadon erőlködés közben megfájdul a fejem! Hátul a tarkóm környékén érzem az erős fájdalmat! És utána is megmarad a fájdalom, igaz már nem olyan intenzitással!

2012. márc. 12. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ne csinálj erőltetett ismétléseket, kezdőknek nem is ajánlott, valószinü a magas vérnyomás miatt van
2012. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felment a vérnyomásod.
2012. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig az utolsó csak az erőltetett! Előtte 6-7 magamtól megy! Első alkalommal úgy fájdult meg, hogy egy vastag törölközőt raktam a hátam alá, mert a pad elég kényelmetlen volt!Csakhogy így a tarkóm vonala lejjebb került a hátam vonalánál! Azt hittem ez miatt volt, de a második alkalommal már az első nyomásnál éreztem a lüktető fájdalmat!
2012. márc. 12. 18:10
 4/7 TOMAtm ***** válasza:
szemüveges vagy?
2012. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10 éve volt szemműtétem (lézeres)! Azóta nem!
2012. márc. 12. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
figyelj nagyon a levegő vételre is, leengedéskor beszív kinyomáskor kifúj
2012. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pacsi ***** válasza:
nekem is volt hasonló, csak nekem a húzodzkodásnál fájdult meg a tarkóm. Rájöttem, hogy huzatot kapott a tarkóm a télen, mert kerékpárral járok. Azóta vastag sál, dupla sapka. Most már lényegében rendbe jött, meg az idő is melegszik. Lehet, hogy nálad is valahol máshol kell keresni az okát.
2012. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!