Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha belémkötnek az utcán mire...

Ha belémkötnek az utcán mire figyeljek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 50 kg tanultam boxolni pár hónapot,belül úgyérzem hogy tudok verekedni,csak az a baj hogy soha nem verekedtem még.

Nos a lényeg hogy ha belémkötnek és megállok(mennék én tovább de aztmondják hogy álljak meg)akkor mire figyeljek?

Esetleg a beállására,kéztartására,beszédére?

Ha elkezdem ütni(a nyakát ütném meg a fejét legjobban először..aztán ahol tudnám..ha egyáltalán tudnám..máshol is ütném.

Bár az már egy másik dolog hogy ha 2-en vagy többen vannak akkor mit csinálnék mert akkor valószínűleg megvernének.

De ha egyedül lenne ezt tenném,és elfutnák.

Köszi annak aki elolvasta és annak is aki normális választ adott.!



2012. márc. 12. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

"mennék én tovább de aztmondják hogy álljak meg"

Ha azt mondják ugorj kútba, beleugrasz??

2012. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 EagleHUN ***** válasza:

Ha többen vannak és meg tudsz lépni inkább lépj meg.

Ha elkerülhetetlen a dolog a legerősebbet vagy a legkötözködőbbet csapd le(úgy hogy egy időre essen ki) akkor jó eséllyel leállnak és a többiek nem mennek rád. Ha nem akkor nem volt szerencséd.

Ha nem érzed úgy hogy erővel győzhetnél boksz helyett inkább valami távol keleti sportot tanulj. (karate, ikido, ving-tsun, kung fu, kempo...)

Egyébiránt a védekező gázspray megvásárolható a militari shoppokban /legális/, de annál olcsóbb és hatékonyabb állítólag a hajlakk (bár fiúként magadnál hordani gázos lehet XD).

Ha meg már régen bosszantanak ugyanazok akkor a józsefvárosin kapsz boxert vagy viperát, hogy abból mi lesz belőle már rajtad múlik. :O

2012. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Hát nem ugyan azokról van szó.csak az iskolábol amig leérek a buszmegállóba,ahonnan busszal megyek haza,elég sok roma szármozású kötekedős figura van,akik többen járják a várost,és ha VÉLETLENÜL nekik mész,vagy ők mennek beléd de ezis a tehibád,akkor nagyvalószínűséggel befenyítenek,vagy megvernek egy "kicsit".

Egyébként próbálok osztálytársakkal "mászkálni" a városban .De hát nem mindíg tudok velük menni.

2012. márc. 12. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
kerüld el őket, észlény.
2012. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

egy csomó van a városban..észlény..-.-"

Na mindegy köszi annak aki válaszolt..

2012. márc. 13. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm akinek az a taktikája hogy egyik kézben gázsprámásikban vipera és így megy előre , ha nem tartasz a rendőröktől ajánlom...
2012. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne engedd ütőtávba.

ha 2 méternél közelebb ér,akkor vagy fuss,vagy kapcsold magad ragadozóba és támadj.

a lényeg,hogy ne hagyd magad irányítani semmilyen szinten.

te dönts,te irányítsd a helyzetet,ne sodródj.

2012. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kettő választ,ezek tényleg hasznosak voltak.! :)
2012. márc. 14. 17:10
 9/10 The R3aper válasza:
Soha ne állj le harcolni ha többen vannak,annak csak az a vége hogy elvernek, ha többen vannak fuss el, ha nincs más választásod és nem tudod elkerülni a fizikai "érintkezést" a legfontosabb hogy tedd a támadót harcképtelenné,védekezz és várj ki, a legalkalmasabb pillanatban egy nemiszervre helyezett rugás hasznos tud lenni. Hidd el nem fog ugrálni a támadó, te ekkor ne örülj hogy felrugtad a gyökér mogyiját a holdra hanem Fuss!
2012. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
belém is kötöttek már .. én egyszerűen nem foglalkoztam azzal hogy beszóltak vagy ilyesmi hanem mentem tovább mintha észre sem vettem volna hogy nekem célozták a kis mondókájukat .. felénk a romák nem keménykednek inkább a rasszisták .. szóval ha több "brazil" megy neked cseszheted ha a legnagyobbat ütöd ki először .. a többi attól még neked megy .. szóval a legjobb ha elkerülöd őket hétköznapi módon viselkedsz a közelükbe ha esetleg odakerülsz ( nem stresszelsz hogy most mi lesz) és NE JÁRTASD A POFÁD! fogd vissza magad ... a nagy száj nagy bajba Kever... amúgymeg ha kicsit megnőnél ...15 évesen 50 kiló ? az nagyon kevés ... szóval ha átlagos testalkatú vagy nem szúrnak ki maguknak - gyengébbel könnyebb kötekedni ugyebár :) ...
2012. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!