Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

járok vízilabdázni két és fél éve lassan, és amikor jelentkeztem, akkor még nem tudtam hogy milyen ez az egyesület. most hogy bajnokságban játszunk elég elkeserítő, hogy utolsók vagyunk mindenhol, meg hogy rajtam és még kb 2-3 ember kivételével senki nem jár az edzésekre rendszeresen csak néha-néha.. én azt szeretném, hogy felnőtt koromban vízilabdával keressek, azaz bekerülni a magyar válogatottba, vagy felnőtt válogatott csapatba kerülni... de ezzel a csapattal nem tudok fejlődni, mert mivel nem sportuszodában edzünk, tehát nem olyan kemények, mint a többi csapatnál, ráadásul még a csapattagok is alig járnak edzésre és ezért aggaszt, hogy esetleg nem leszek később elég jó ahhoz, hogy válogatott legyek, főleg hogy ennek a csapatnak, még felnőtt csapata sincs, mivel tök újak... viszont a csapatból azért nem akarok elmenni, mert egyrészt közel van az uszoda, az edzők és a csapattársak jófejek, nem olyan bunkók, és már eléggé összehaverkodtam mindenkivel és ha most elmennék, akkor szégyellném magam, amikor meglátnak, hogy nem tartottam ki a csapat mellett, meg ilyesmi.. ja meg már befizettünk egy edzőtárbort.. szerintetek mit csináljak?

nagyon rossz így hogy nem tudok dönteni hogy maradjak de ne is gondoljak a felnőttkoromra, vagy menjek el jobb csapatba, viszont akkor önző lennék.

szerintetek? ti hogy látjátok ezt? mit csinálnátok a helyemben?


2012. márc. 18. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
ja amugy F/14
2012. márc. 18. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:
én elmennék
2012. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha komolyan gondolod, akkor ne aggódj azon, hogy mit mondanak mások. Ez bizony a te életed és a te céljaid elérésében neked egyedül kell döntéseket hozni és neked egyedül kell végigmenni az úton. Persze jó fejek, de mi lett volna Dzsudzsákból, ha marad a Nyíradonyban a jófej edző és a baráti csapattársak között, vagy ha marad a DVSCben továbbra is. Senki sem mondja, hogy hát Balázskám, jobb lett volna, ha maradsz a Nyíradonyban, nem kellett volna ilyen önzőnek lenni :).


Esetleg mondd ezt el az edződnek, hogy te komolyan gondolod a vízilabdát, de úgy érzed a csapattársaid nem veszik elég komolyan a dolgot. Ha az edző nem önző és tud segíteni, másik komolyabb csapatba kerülésben (helyi szinten gondolom, azért az edzék eléggé ismerik egymást), véleményem szerint segítenie kellene neked ebben.

2012. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!