Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálnátok nekem egy edzés...

Csinálnátok nekem egy edzés tervet?

Figyelt kérdés

14/F vagyok és szeretnék egy kis izmot csinálni hasra melre tricepszre bicepszre.de nem tudom hogy hogy csináljam hogy érjen is valamit.és kondi termet ne irjatok mert nekem nincs sok pénzem(heti 600Ft)muter meg nem fizetné mondván ithon is van épp elég ilyen eszkez...pfff.

amugy van egy:


10kg-ig pakolható egykezes súlyzó

szobabicikli

egy nagy boxzsák + kesztyűk

leg magic

ilyen lépegető

steppad

ilyen nagy labda

trambulin(ámbár ezt nem értem muter minek vette meg sztem nem sokat használ bármire is jó)

Enyi:D

léci csináljatok már egy tervet +kajálási tervet hogy a nyáron megcsináljam az izmokat;)

ja még egy valami hogy a hasamon van egy kis vfelesleg és hogy azt hoghy tüntessem el

pls normális válaszokat mondjatok ne olyanokat hogy minek akar egy 14 éves izmokat meg ilyesmi

és nem ilyen hatalémas valamiket akarok csak olyan normálisat

elöre is kösz a válaszokat


2010. jún. 17. 21:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és a bodybuilder.hu-t azt már látam de ot nem találtam 14/Fúnak edzésterveket.szoval légyszi azt ne irjátok
2010. jún. 17. 21:05
 2/17 anonim ***** válasza:

hát barátom ez nem gyerek játék.

Ez 1 életstílus:)


nyáron nem fogod szétgyúrni amgad.

először a zsírt kell lebontani (sok cardio edzéssel: futás, bicikli, ienek, és mellé fehérjedús kaják, és szénhidrát szegény kaják)

bicepszre úgy gyúrj egykezessel h épp hogy megtudd ismételni 8 szor, annyi "kör" amennyit bírsz:D (4-5 mjuk)

püföld soakt a zsákot, legmagicezz hátha használ:D


Igazábol ez nem 1 ter, senkise fog rendes tervetösszeállítani mert:

Nem ismerünk

Nem ismerjöka fizikai állapotod

Nem ismerjük az étekzésed


ezek csak tanácsok;)

azért mégis megérné kiharcolni a kondit;)mert ottt profik dobnak össze terveket:)


Ice;)(15/f)

2010. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kösz a választ amugy majd igyekezni fogok és harcolni:D:D
2010. jún. 17. 21:28
 4/17 anonim válasza:

Szia!

1.)Hasra hasprést, mellyel az egyenes hasizmodat edzheted, a ferde hasizmodat az oldalhajással(kezedben az egykezes súlyzóval).Esetleg ha valahol tudsz függeszkedni, akkor megkapaszkodsz és a lábemelést végzel,ez az egyenes hasizom alsó részét dolgozza meg.Sőt ha nagylabdára ráfekszel azon is tudsz hasizomgyakszit csinálni.Ja igen még egy eszembe jutott, ha van otthon partfisnyél, akkor azt vedd a nyakadba és forgasd a felsőtested,jobbra-balra fordulva. Ezt úgy csináld, hogy a csipőd nem mozog, csak a felsőtest. Ezt lehet állva vagy ülve is végezni.a kis felesleg eltűntetéséhez jó a futás,no meg helyes táplálkozás.:)

2.)Mellre fekvőtámaszt ajánlom, ami edzi a tricepszet is.Mellre jó még a tárogatás valamint a fekve nyomás egykezes súlyzóval.

3.)Tricóra jó még a kimyomás, ez az a gyakszi,amikor valahol, pl egy ágy szélén megtámaszkodsz,hátad néz az ágy felé, lábad kinyújtva tartod,lassan leengeded a tested, majd magpróbálod visszanyomni magad.Továbbá jó az is tricóra ha fej mögé engeded a súlyzót(mindenképp kis súllyal csináld mivel még nem edzettél, és nem lenne jó ha megsérülnél)úgy hogy a felkarod a fejed mellett tartod, nem hagyod mozogni(akár a másik kezeddel megtámaszthatod), csak az alkarod mozoghat.

4.) Bicepszre válltott karos bicepszgyakorlatot(ezt csinálhatod kalapács fogással, amikor a súlyzót úgy fogod hogy a rúdja függőlegesen áll, és úgy emelgeted a súlyt),a a koncentrált bicepszgyakszit ajánlom otthoni edzéshez. Bicepsznél is fontos hogy a felkarod ne mozogjon, ne lendíts!

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha van még kérdésed írj priviben és megpróbálok válaszolni.

Szia

2010. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

21.56-os vagyok igaza van az előttem szólónak, sztem próbálj kiharcolni egy konditermi bérletet, mert ott vannak személyi edzők akik szívesen segítenek, főleg úgy hogy látnak, felmérik az erőnlétedet, sőt a helyes mozdulatokat is megmutatják. Látatlanban nehéz lenne edzéstervet készíteni neked.

Hajrá!!;)

2010. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget és majd még lenne egy kérdésem
2010. jún. 17. 22:02
 7/17 anonim válasza:
mondd, hátha tudok segíteni
2010. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát hogy akkor az evésirend.mert azt tudom hogy ha nem eszek normálisan akkor nem nagyon sokat ér az edzés.ja és hogy muternak nem tom mit mondjak mert ugy is azt mondaná hogy ithon is van épp elég erre meg én mindig szoktam mondani hogy ot azért sokal töb minden van mint ithon meg ot sokkal joban tudnék edzeni mint ithon de erre meg nem mond semmit...pfff
2010. jún. 17. 22:08
 9/17 anonim válasza:
Válaszoltam priviben!:)Jó edzést, és kitartást!:)
2010. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kösz:)
2010. jún. 17. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!