Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testepitessel kapcsolatba...

Testepitessel kapcsolatba kerdeznek. Mit, hogyan egy nonek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

felvazolnam, hogy 5 eves korom ota sportolok. Jelenleg judozom,itt rengeteget futunk, erositunk es kuzdelmi edzeseink is vannak. 70kg vagyok,ugyhogy rengeteg mindent eszem. ez a sulycsoportom es nem szeretnek alamenni.(vagyis nem szabad)(: nagyon nagy combom van, viszonylag szeles hatam es nagy bicepszem,de 166cm magas vagyok.

ilyen alakot szeretnek (a videoban az izmosabbik nore gondolok): http://www.youtube.com/watch?v=Wc3x5pXsc9s&feature=share

a bicepszem talan meg nagyobb de ekkora vallizmom nincsen , combom is ekkora, de neki mas a formaja, olyan szep gombolyu. Szoval mit kene tennem , napi 3-4oras edzesem van, neha tobb, ebbe benne van a reggeli futas vagy erosites. Szoval nem gondd, barmennyi idot eltoltok a konditerembe. A lehetosegek adottak. Azt szeretnem megtudni pontosan, hogy milyen etrendkiegeszitot szedjek?kreatin, protein nem gond, szedem ha kell.(csak vigyaznom kell rengeteg osszetevore hogy ne legyen doppinglistas) de az elhangzottak nincsenek fent. Ha valaki ,aki ert is hozza. lenne szives osszeallitani nekem egy programot? meg hogy mit ajanl mit egyek mit ne! de ugy hogy ne menjen a sulyom se 70kg ala,max 68.

leirom mennyivel szeriazom egy ket dologba. fekvenyomas 65kg (de kinyomom tobbszor a 70et). labgeppel kinyomom siman a 300 at , de 250-el szeriazom. altalaban nagy sulyokkal dolgozom, mert nem kulsore mentme, hanem hogy kuzdelembe erosebb legyek. bicepsz 20kg-al kulon kulon 20-20kg.

Ha valaki lenne olyan kedves es otletekkel bombazna, nagyon megkoszonnem, vagy ha van barmi kerdes,irjatok!

ha osszeallitanatok egy komolyabb programot, akkor ide kuldjetek : franci.gapi@gmail.com


2012. márc. 18. 18:58
1 2
 11/18 thewhiteman ***** válasza:

a kockák mérete és elhelyezkedése is genetika függő!és ezt jól látod,hogy diétával majd elkezdenek látszódni.

ja és vigyázz a válladdal, nehogy lesérülj, mert akkor nagyon nagy hátralépést jelentene mint judo mint edzés terén.

omega 3-at és c-vitamint mindenképp szedj, az gyorsítja a gyógyulásod, de egy komolyabb vitamincsomag nem ártana( nem gyógyszertári)

2012. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Bizonyám, amit az előző mondott! A kockahasad eltakarja a zsír, azért nem látszik. Mint mindenkinek.

Multivitaminból ha van pénzed, multipro, ha kevesebb, akkor mega daily one. C-vitaminból a bioflavonoidost szokták ajánlani, mert segíti a felszívódást, esetleg azt a 400 g-os porgormájút, mert azt úgy adagolod, ahogy akarod. Ebből mehet akár 2-3 g is naponta.

2012. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
vigyazni fogok! persze szedek vitamint, de amit emlitettel omega 3 azt nem, de fogom. Koszonom a segitseged!
2012. márc. 18. 20:11
 14/18 anonim ***** válasza:

szerintem az alap izomtömeged megvan.

ami jelentős különbség van közted meg larissa között-genetikát nem véve-az a testzsír százalék.

neked legalább 10-15%al több.

edzésileg csinálj mindent ugyanúgy,mint eddig,viszont a szálkásító diétára állj rá.

sokkal jobban és arányosabban néznél ki 8-10 kilóval könnyebben zsírból leadva.

verseny előtt egy-két hónapig meg több kalóriát viszel be-tömegnövelő étrend-és tudod hozni a súlycsoportot.

persze ha tartani szeretnéd az előnyösebb esztétikumot,akkor súlycsoportot lenne érdemes váltanod.

2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

mostanra ertem a vegere ami linkeket kuldtek elolvastam valoban tisztabb a kep, es ahogyan az elottem szolo emlitette,valoszinu a dietaval kezdem. 1,5 eve voltam 62-63kg, de sokkal kisebb volt a hatam es a karom is ,meg persze a combom.szerintem (de lehet hulyeseget mondok)olyan 68 kg-al mar szalkasabbnak fogok. tunni, ha teljesen megvaltoztatom az etrendem. mert hozza teszem nagy joghurt zabalo vagyok, heti 2x siman benyomok pizzat. es persze ferfi adagot fogyasztok, de ha ezt kivaltom csirkere es amit ir a diete, akkor lehet hogy kicsit atalakulok es nem is fogok olyan sokat vesziteni sulybol..(?) Larissza tuti van 70kg , ha nem tobb!

javitsatok ki ha hulyeseg az elkepzelesem!

2012. márc. 18. 21:39
 16/18 A kérdező kommentje:
(ja a sulycsoport valtas azert nem johet szoba, mert ebbe a sulyba vagyok a legeselyesebb az olimpiara) 63-ba nem ment olyan jol , de itt erosebb vagyok, sokkal. versenyeken is inkabb erobol kuzdok, mint technikabol. igy nehez hogy ezt a kettot osszehozzam, de megprobalom, ha nem probalom meg, sose tudom meg, nem?
2012. márc. 18. 21:41
 17/18 thewhiteman ***** válasza:

viszont akkor mindenképp be kell tömegelned versenyre,mert diétába sokkal gyengébb az ember.

pizzát meg ilyesmit diétába hanyagold!

sok sikert és kitartást!

2012. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

termeszetesen elhagyom, nagyobb dolgokat is atveszeltem minthogy lemondjak a teszta kajakrol :)

KOSZONOM MINDENKINEK!

2012. márc. 18. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!